Równolegle z powstaniem tygodnika MM Moje Miasto w Szczecinie, uruchomiony został portal społecznościowy mmszczecin.pl w wersji beta. Zarówno tygodnik jak i serwis internetowy prezentują informacje w podziale na 12 dzielnic Szczecina.
Wydawca mmszczecin.pl jako jeden z pierwszych w Polsce dostrzegł potencjał serwisów społecznościowych i w pełni docenił wpływ, jaki na rozwój serwisu mogą mieć sami jego użytkownicy. W serwisie mmszczecin mogą nie tylko komentować, ale i współtworzyć aktualne informacje ze swojego miasta czy konkretnej dzielnicy. Projekt kładzie tym samym nacisk na tworzenie i współtworzenie materiałów przez dziennikarzy obywatelskich obecnych na miejscu opisywanych wydarzeń.
Obok materiałów zamieszczanych przez redakcję wydania internetowego i samych użytkowników, serwis umieszcza również treści z wydania drukowanego tygodnika. Zależność działa również w drugą stronę - treści pojawiające się w Internecie publikowane są w tygodniku, a czytelnicy zapraszani są do dyskusji czy obejrzenia galerii zdjęć w portalu.
W serwisie dostępne jest archiwum pogrupowane według słów kluczowych czyli indeks Tagów. Z czasem w wirtualnym Moim Mieście uruchomione zostaną kolejne użyteczne sekcje i funkcje, jak choćby wideo, newsletter czy kanały RSS. Finalny produkt zostanie upubliczniony wiosną tego roku.
Właśnie ruszamy z drugim etapem prac nad Architekturą Informacyjną. Od startu projektu mieliśmy już szansę przetestować zaproponowane rozwiązania i zebrać pierwsze opinie użytkowników. Budowa społeczności to proces ciągłego udoskonalania portalu w oparciu o analizowanie zachowań jego użytkowników. Zarówno zespół po stronie Artegence jak i po stronie Klienta stał się częścią społeczności MojegoMiasta, dołączając do grona jego naturalnych użytkowników – wyjaśnia Izabella Gortych z Artegence, Project Manager projektu.Serwis powstał dzięki unikalnemu doświadczeniu Artegence w budowaniu internetowych społeczności, zebranemu przy takich projektach jak np. Filmweb.pl czy Sunsilk.pl. Artegence buduje społeczności w oparciu o autorską platformę Art:Core community framework, która w odróżnieniu do tradycyjnych systemów do zarządzania treścią (CMS) skupia się na organizowaniu i łączeniu ze sobą użytkowników, a funkcje edycji są jej naturalnym dopełnieniem
Pobierz ebook "Jak otworzyć sklep internetowy - ebook z poradami dla firm"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
1stplace.pl to profesjonalna agencja SEO/SEM, specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Firma oferuje …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Bardzo szybka realizacja zamówienia,przesyłka zgodna z zamówieniem.Polecam wszystkim,a będą wracać do zakupów w tym sklepie podobnie jak ja
Moim zdaniem gdyby nie agencja wypuszczająca to dziecko nie było by nawet warto o niej tutaj wspominać.<br /> Graficznie marnie, webusability średnio, pod względem "społecznościowym" nic nowego... <br /> Zgodzę się z 2 plusami danymi przez Tomka:<br /> Tagi<br /> Wyszukiwarka (choć umieszczenie w zakładkach nad nią tagów jest mylące w pewnym sensie...)
In plus:<br /> Duży wyszukiwarka.<br /> Przedstawienie wyników wyszukiwania + podzielenie ich na kategorie (zakładki) + zmiana zakładki bez przeładowania.<br /> Tagi przy aktualnościach.<br /> CSS-P.<br /> <br /> In minus:<br /> Brak zgodności z W3C (ogromna ilość błędów)<br /> Brak formularza kontaktowego + wykorzystanie 'mailto:'<br /> Lewa kolumna -> zmiana zakładek powoduje zmianę pozycji bannera.<br /> Niedopracowane graficznie, sprawia wrażenie toporności.<br /> Brak cache'owania obrazków/teł przy rolloverach.<br /> Brak konsekwencji w aktywności poszczególnych elementów (obszary podobne raz są klikalne raz nie).<br /> 'Najnowsze blogi' -> 'w tym pokoju nie ma jeszcze...' - brak konsekwencji. jej brak powiela się w wielu miejsach serwisu.
ciekawe czy bedzie sypal 503-kami tak jak filmweb :-)