Celem analizy jest przedstawienie rekomendacji dotyczących serwisu sklepowego, realizujących cele biznesowe wydawcy. Wynikiem prac będzie również szczegółowy raport na temat wykorzystania poszczególnych funkcji platformy e-commerce IBM WSC 6.0 do realizacji funkcjonalności opisanych w analizie rozwoju.
„W ramach rozwoju systemu sprzedaży planowany jest istotny rozwój funkcjonalności aktualnego rozwiązania księgarni klubowej i pozyskiwania nowych klientów, przy maksymalnym wykorzystaniu standardowych możliwości oprogramowania IBM, które posłużyło do budowy platformy e-commerce”. – mówi Piotr Mazurkiewicz – szef projektu.
„Głównie chodzi tu o wykorzystanie funkcjonalności z zakresu marketingu (rekomendacje, up-selling) i merchandisingu, które stymulować będą wzrost sprzedaży i odwiedzalność serwisu”.
Specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kampanie,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Dlaczego założyłem Space Ads?
Poznaj historię Rafała Chojnackiego, założyciela agencji.
Słabe agencje i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Przy okazji warto rzucić okiem na nową stronę Adv.pl.
Lubię proste serwisy, ale nowy Adv jest za prosty. Brakuje mi przede wszystkim multimediów i jakiejś ciekawszej prezentacji portfolio, która jest moim zdaniem najważniejszą sekcją strony agencji interaktywnej.
oj nie ladnie - nie ladnie Panie Krzysztofie pod linkiem do Adv.pl dawac linka do opcom.pl ;)
Heh, to taka forma internetowej reklamy podprogowej:)
Poprawione.
Cóż, co kto lubi - decydentem jest w efekcie Klient. Niedawno słyszałem tu utyskiwania na to, że nasza witryna jest z kolei zbyt zamotana ;) - Klientom zaś odpowiada - potem jednak powstały strony Bee i nie tylko gdzie grafika poszła w stronę bardziej prezentacji możliwości graficznych, nie zas jedynie informacji. Adv - skoro jest skuteczne tylko pogratulować...
W temacie zas sprzedaży online, ciekawy news Interii - http://www.marketing-news.pl/message.php?art=11962
Prosty i miły dla oka.
Z doświdczenia wiem, że wystarczają loga klientów :)
Mało który klient chce wiecej.
Ha, czyzby w nowym projekcie paluchy maczal niejaki Aku alias Niepewny Grzegorz? Tak jakos mi to wyglada na niego:-)
Adweb.pl -> ta strona mogalby sie przysnic i nie bylby to przyjemny sen... Naprawde...
Skoro został wywołany do tablicy temat STRONY www.adv.pl, to ja z otwartą przyłbicą zadaję pytanie, skąd Adv.pl czerpało inspirację projektując nową stronę...?
cytat: Brakuje mi przede wszystkim multimediów i jakiejś ciekawszej prezentacji portfolio, która jest moim zdaniem najważniejszą sekcją strony agencji interaktywnej.
------
A mnie się wydaję, ze agencja na takim poziomie jak Adv.pl nie musi używać fajerwerków w prezentacji portfolio. Lista ich klientów i realizacje mówią same za siebie. I chyba o to chodzi.
Mi bardzo przypomina stronę Amg.net
, identyczny układ, ale efekt jak dla mnie na plus, prosto, czytelnie i co najważniejsze z charakterem, delikatnie, pytanie czy to wystarczy.
Monika, na pewno nie z janmedia.com :)
Jarku, nawet o tym nie pomyślałam, a pytam z czystej branżowej ciekawości :)
Szczerze, minimalizm mi sie podoba i za to plus, bo jest to fajna forma prezentacji treści. Przychylam się jednak do opinii z komentarza pierwszego. Klientów wielokrotnie trzeba EDUKOWAĆ i POKAZYWAĆ im co można, jak można, dlaczego (nie)można i dobrze gdy strona agencji interaktywnej niesie choć ślad takiej wiedzy.
Pokazywanie, że można prosto i bez zbędnych wodotrysków to też jest edukacja klienta, wg mnie nawet bardziej potrzebna w Polsce niż jakakolwiek inna.