6.05.2014 / Realizacje
 

Vlogerzy w reklamie

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Sieć Castorama Polska z okazji 17 urodzin rozpoczęła kampanię reklamową, w której główne działania będą koncentrować się na YouTube. Do współpracy zostali zaangażowani najpopularniejszy polscy vlogerzy, m.in. Lekko Stronniczy, SciFun, Design Your Life.

Karol Paciorek i Włodek Markiewicz będą prezentować najdziwniejsze budynki, znajdujące się w Polsce, Design Your Life pokaże stylizacje DYI do zrealizowania w mieszkaniu a SciFun zagłębi się w świat fizyki i chemii w architekturze. Za koncepcję strategię i realizację kanału odpowiada LifeTube.

- Polski YouTube cały czas rośnie w siłę, dlatego też rozwijamy nasz oficjalny kanał Castorama Polska. Zależy nam na tym, aby było to miejsce w sieci, w którym widz może znaleźć nie tylko informacje produktowe, ale również porady i ciekawostki dotyczące architektury i budownictwa. Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie popularnych i lubianych youtuberów, których kanały pasują tematycznie do Castoramy i naszej grupy docelowej - tłumaczy Filip Drążkiewicz, dyrektor ds. relacji z klientami.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
mateusz weedland
1. mateusz weedland 20.05.2015 / 21:39
widzialem was ostatnio! :D
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.