6.09.2017 / Personalia / Ludzie
 

Adam Kaczanowski przechodzi z LemonSky JWT do H2O Creative

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Adam Kaczanowski
Adam Kaczanowski

Kaczanowski objął nowo utworzone w agencji stanowisko Creative Group Head. Do jego kluczowych zadań, obok zarządzania podległym zespołem copywriterów oraz content designerów.

Adam Kaczanowski z branżą reklamową związany jest od ponad 17 lat. Przez ten okres pracował w GPD, Just, a ostatnio w LemonSkyJWT. Jako copywriter, a także dyrektor kreatywny i creative group head tworzył m.in. dla takich marek, jak Volkswagen, Bank BPH, Nivea, Skoda, Warka, Redd’s, Energa, Sudafed, Lion, czy Soraya. Nowy creative group head w H2O Creative znany jest także ze swojej aktywnej działalności artystycznej. Performer, pisarz (powieści „Topless”, „Bez końca”, „Awersja”, a także kilku książek poetyckich).

Kaczanowski na nowym stanowisku pełni rolę zarówno zarządczą, jak i koordynatora całościowego procesu ideotwórczego dla obecnych oraz przyszłych klientów agencji. Jako group head będzie także ściśle współpracował z pozostałymi działami, a w szczególności z kierowaną od sierpnia br. przez Jolantę Pielę strategią. Tworzenie wzajemnie przenikającej się pod względem kompetencji oraz idei struktury agencji ma na celu zbudowanie komplementarnej i konkurencyjnej na polskim rynku oferty marketingowej. 

- Czerpiemy nie tylko z własnego unikatowego doświadczenia, ale także najlepszych globalnych praktyk największych graczy rynkowych i marek, które dostosowujemy do bieżących potrzeb naszych Klientów. Krystalizuje się to w interdyscyplinarnym podejściu do postawionych przed nami zadań i oferowaniu unikatowego połączenia skuteczności biznesowej, wysokiej jakości designu oraz koncepcji, które sprawiają, że odbiorcy autentycznie angażują się i zakochują w obsługiwanych przez nas markach. O słuszności takiego podejścia świadczą sukcesywnie zdobywani nowi Klienci, a także najlepsi eksperci w swoich dziedzinach, którzy dołączają do naszego zespołu. To nasz cel i jesteśmy przekonani, że Adam Kaczanowski pomoże nam go w pełni realizować i dalej rozwijać, dzięki doświadczeniu, nieszablonowemu podejściu, a także ogromnemu potencjałowi twórczemu – podkreśla Michał Tomaszuk, CEO H2O Creative. 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: H2O Creative


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • VENTI VENTI

  Mamy talent, świetne pomysły i nie zawahamy się ich użyć :-) Nasze kompetencje: witryny korporacyjne,...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.