14.06.2017 / Personalia / Ludzie
 

Awanse w agencji OS3: Natalia Makowska została Account Directorem

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
Natalia Makowska
Natalia Makowska

W ramach rozwijania kompetencji pracowników, a także wzmocnienia zespołu Client Service promocję na stanowisko Account Directora otrzymała Natalia Makowska. Ponadto w strukturze powstała nowa funkcja Business Development Directora, którą obejmie Maciej Hilt.  

Natalia Makowska otrzymała promocję z wcześniej pełnionej funkcji Senior Account Managera. W agencji zarządza zespołem dedykowanym obsłudze takich Klientów jak Grupa TVN oraz Oceanic, a także bierze czynny udział w procesach new business. Na nowym stanowisku nadal będzie odpowiedzialna za kierowanie podległymi teamami oraz dalszy rozwój kompetencji działu. Makowska z branżą marketingową związana jest od 7 lat. Doświadczenie zdobywała między innymi w takich agencjach jak BBDO, DDB, Interactive Solutions i Brain.

Maciej Hilt

Maciej Hilt jest związany z OS3 od roku 2012. Podczas całej kariery w OS3, drogą awansu, systematycznie obejmował kolejne stanowiska - początkowo jako Senior Account Executive - aż po szczeble dyrektorskie. Pracował między innymi dla takich znanych marek jak: CCC, Volvo, PKO BP, Philips, Unilever czy Intel. Głównymi zadaniami Macieja Hilta na nowym stanowisku jest rozwój biznesu agencji w oparciu o nowe rozwiązania dla bieżących oraz przyszłych Klientów OS3.  

David Meister, CEO w OS3 tak komentuje zmiany w strukturze – Cieszę się, że w tam szybkim czasie od objęcia funkcji zarządzającego w agencji, mam szansę docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie swojego zespołu. Moim celem jest umocnienie pozycji rynkowej i dalszy rozwój OS3. By to osiągnąć, potrzebujemy na swoim pokładzie mocnych i zorientowanych na cel leaderów, jedną z dróg jest zatem inwestowanie w obecny zespół. Natalia i Maciek to właśnie takie osoby, które swoją postawą, dotychczasowymi sukcesami i ciężką pracą realnie wpływają na budowanie przewagi konkurencyjnej agencji. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że ich promocja jest w całkowicie zasłużona. 

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: OS3


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • REDLINK REDLINK

  REDLINK to profesjonalny system do realizacji kompleksowych kampanii E-MAIL i SMS. Współpraca marki ze wszystkimi...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • ASPER SOFTWARE HOUSE ASPER SOFTWARE HOUSE

  ASPER SOFTWARE HOUSE z Warszawy to osiem lat doświadczenia i dziesiątki zadowolonych Klientów. W naszej pracy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.