19.04.2017 / Personalia / Ludzie
 

Bogusław Bardoń Strategy & Communication Partnerem w Publicis Media

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Szymon Bardoń (fot. Publicis Media)
Szymon Bardoń (fot. Publicis Media)

Dotychczas pracował jako Senior Strategy Consultant w agencji reklamowej K2 Internet. W departamencie Capability Development będzie współodpowiedzialny  za rozwój kompetencji całej organizacji w obszarze Consumer Understanding & Insights. 

Bogusław Bardoń dołączył do zespołu Capability Development, który wspiera poszczególne agencje Publicis Media w rozwoju wiedzy na temat między innymi zachowań i motywacji konsumentów, roli komunikacji w osiąganiu celów biznesowych, a także strategii budowania platform komunikacyjnych służących realizacji różnych KPI marki. – Bogusław Bardoń wnosi do naszej organizacji bardzo bogate doświadczenie z zakresu marketingu doświadczeń w środowisku digitalowym, które zdobył pracując nad strategiami dla największych marek. W Publicis Media będzie pracował przy projektach strategicznych i edukacyjnych – mówi Beata Golubińska, Chief Capability Officer. 

Bogusław Bardoń jest związany z branżą reklamową od ośmiu lat. Przeszedł drogę od marketingu szeptanego do multidyscyplinarnych działań digitalowych. Jako strateg pracował dla między innymi wszystkich marek Coca-Coli, a także dla Heinekena, Desperadosa, MTV i Playa. Odpowiadał za takie kampanie jak Desperados Party Challenge, 1000 zł na Głupoty, Open Your City, Oglądaj Ligę jak Mistrz czy ostatnio kampanię sieci Saturn z udziałem Wojciecha Manna. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: publicis media


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Digital We
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.