10.02.2017 / Personalia / Ludzie
 

Mr Target zatrudnił siedem osób. Stawia na wideo

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Magdalena Malinowska
Magdalena Malinowska

Agencja marketingu efektywnościowego Mr Target rozbudowuje działy VideoTarget, Programmatic i Client Service. Zespół powiększył się w ostatnim czasie aż o siedem osób.

Powiększenie zespołu - jak wyjaśnia Jarosław Nowak, prezes Mr Target - jest konsekwencją rozwoju platformy VideoTarget. Łączy ona nowoczesne technologie oraz kreatywne podejście z działaniami marketingu efektywnościowego.

- Uruchomiona pod koniec 2015 roku platforma afiliacyjna zrzeszająca twórców internetowych gwarantowała im opiekę w zakresie optymalizacji kanału i działań performance w kanale You Tube i serwisach VOD, a zarazem łączyła vlogerów z markami - mówi Jarosław Nowak. - Dzisiaj VideoTarget ma na swoim koncie zrealizowane wielokanałowe kampanie video marketingowe z udziałem gwiazd, celebrytów, video blogerów i You Tuberów. W naszych kompetencjach jest doradztwo strategiczne przy kreowaniu kampanii video, tworzenie video - teledysków, reklam, seriali internetowych - od scenariusza po ostatnie elementy postprodukcji, i wreszcie obsługa wielokanałowych, komplementarnych kampanii z podziałem na różne etapy ścieżki zakupowej i planowanie emisji opartych na retargetingu.

Nowe osoby na pokładzie Mr Target:

Magdalena Malinowska (na zdjęciu) na stanowisku Coordinator VideoTarget koordynuje i zarządza pracą zespołu, nadzoruje projekty, odpowiada za harmonogramy. W nowym środowisku biznesowym wykorzystuje doświadczenie z pracy w mediach. Wcześniej przez ponad 12 lat pracowała w TVN przy produkcjach telewizyjnych i filmowych. Najpierw jako redaktor, a później wydawca i szef redakcji.

Mateusz Zimnowodzki, Creative Copywriter. Jest doświadczonym copywriterem i scenarzystą. Odpowiada za  tworzenie scenariuszy i kreacji tekstowych przeznaczonych dla działań video online marketingowych. Wcześniej pracował przy projektach content marketingowych w Property Institute oraz jako freelancer dla kilku agencji i redakcji. Pierwsze projekty realizował jako researcher w GreenMax Capital Advisors w Nowym Jorku. W Mr Target wspiera także działania prowadzone w social media.

Dawid Mikoś objął funkcję  Social Media Menagera. Marketingiem online zajmował się zawodowo od ponad 10. lat m.in. w Wirtualnej Polsce i Agorze. Interesuje się nowymi mediami i content marketingiem. Jest też autorem bloga podróżniczego.

Katarzyna Świerk będzie pracowała na rzecz rozwoju sieci twórców internetowych. Będzie też zajmowała się współtworzeniem strategii dla kampanii realizowanych w mediach społecznościowych. Absolwentka filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego była wcześniej związana z branżą public relations, tworząc kampanie komunikacyjne dla klientów agencji Cruso PR, Public Dialog i Dobra Communications. Do VideoTarget trafiła z redakcji internetowej telewizji ipla.tv, gdzie odpowiadała za współpracę z dystrybutorami, transfer materiałów video, ich oprawę redakcyjną i publikację. Współpracowała z Telewizją Polsat, Polsat News, Polsat News2, telewizją Superstacja, kanałami Polsat Cafe i Polsat Play.

Działania mediowe w zakresie strategii i analizy wspiera Bartosz Krajewski, Programmatic&SEM Strategist/Analyst w prowadzonym przez Arkadiusza Kobyłkę dziale Search/Programmatic. Wcześniej Bartosz był managerem SEM i odpowiadał za sprzedaż i obsługę takich narzędzi jak Kenshoo, IgnitionOne, Social.com Salesforce czy Appnexus w sieci reklamowej Httpool. Do Mr Target przeszedł z domu mediowego OMD, gdzie jako Head of SEM koordynował prace zespołu odpowiadającego za planowanie i realizację kampanii w kanałach Facebook, SEM, Youtube. Pierwsze doświadczenia związane z SEM zdobywał 9 lat temu w OmnicomMediaGroup pracując dla takich klientów jak Nissan, McDonalds, PolbankEFG, Johnson&Johnson, Henkel, Deutsche Bank, Unilver czy ERA (t-mobile), kolejne - w GroupM-Outrider - obsługując kluczowych klientów domu mediowego Mindshare m.in. Volvo, Ford, Mazda, Nike, mBank, Discovery Channel, Virgin Mobile, Heinz.

Mr Target postawił również na rozbudowę w obszarze obsługi klienta. Równorzędne stanowisko Account Assistant objęły Monika Stalewska, która była wcześniej plannerem w agencji koncertowej MonseArt Music i Joanna Marczak, dla której jest to pierwsze doświadczenie związane z marketingiem internetowym.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: , marketing efektywnościowy, mr target


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
Mateusz
1. Mateusz, 87.207.187.*, 11.02.2017 / 12:42
Wow, dobre posunięcie
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
6ix
 
Arrow
newsletter