Praca
6 października 2009 / marketing/promocja/PR
Specjalista ds. marketingu
Collect Consulting Sp. z o.o. Katowice

Collect Consulting Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania stawiane przed kandydatem:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i handlowe,
  • doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej i nowych produktów/usług,
  • zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie i umiejętność oceny priorytetów,
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa, kreatywność.

Zakres obowiązków:

  • współudział w przeprowadzaniu badań rynkowych,
  • tworzenie materiałów promocyjnych

Jak składać oferty?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres:

Collect Consulting Sp. z o.o.

ul. Rolna 14, 40-555 Katowice

lub

kariera@collect.pl

Prosimy o dodanie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; DzU Nr 133, poz. 883).

W temacie lub treści maila prosimy umieścić informację, że ogłoszenie zostało znalezione na Interaktywnie.com.
Ogłoszenie dodał: Pablo
Arrow