To kolejny rok z rzędu, w którym Internet domowy w Polsce mocno przyspieszył. Wyraźna zadyszka dotknęła jednak segment mobilny.
Niemal połowa Polaków najczęściej robi zakupy internetowe przez telefon komórkowy. Oprócz tego, niezależnie od płci czy miejsca zamieszkania, najchętniej regulują należności za zakupy online korzystając z nowoczesnych metod płatności.
W dniach, gdy rozgrywane były mecze Polaków strony o tematyce sportowej i kanały TVP, na których realizowane były transmisje, odwiedziło więcej użytkowników, niż w dniu najważniejszego meczu mistrzostw – finału Argentyna-Francja.
Jak wynika z danych DHL Express, firmy obsługującej międzynarodowe ekspresowe przesyłki lotnicze, przed świętami nie tylko kupujemy i czekamy na zamówienia, ale również sami wysyłamy paczki zagranicę.
W listopadzie liczba internautów wyniosła 29,7 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,9 mln osób.
Z Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska wynika, że wzrost zawdzięczamy dwóm typom reklamy.
E-commerce w Polsce stanowi już kilkanaście procent całej sprzedaży detalicznej i utrzymuje stabilne tempo rozwoju.
Czas ładowania się strony ma ogromny wpływ na wiele aspektów obecności w internecie — od SEO, przez UX, po konwersje na stronie czy współczynnik odrzuceń.
Od kilku lat można zaobserwować spadek oglądalności tradycyjnej telewizji w Polsce. Jednocześnie wzrasta popularność platform streamingowych.
W październiku liczba internautów wyniosła 29,7 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,7 mln osób.
Po przeanalizowaniu ponad 30 milionów zamówień online, dotyczących polskich konsumentów, zespół Admitad zidentyfikował te kategorie produktów, które okażą się najbardziej popularne wśród polskich klientów całej jesieni.
Ostatnie lata przyczyniły się z pewnością do ewolucji zachowań konsumenckich. Rosnące tempo życia spowodowało, że coraz większa grupa ludzi szuka rozwiązań, które pozwolą na lepszą organizację i oszczędność czasu.
Raport ujawnia perspektywę e-konsumentów na rolę operatora płatności podczas zakupów internetowych.
Nie wszystkie rodzaje usług subskrypcyjnych traciły na popularności.
W sierpniu liczba internautów wyniosła 29,6 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,5 mln osób.
Useme podzieliło się średnimi wysokościami stawek za zlecenia w najpopularniejszych wśród polskich freelancerów profesjach.
W 2021 roku aż 8 gier F2P zdołało zarobić ponad 1 mld dolarów. Czy można jeszcze grać naprawdę za darmo?
W lipcu liczba internautów wyniosła 29,6 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,3 mln osób.
Komórka to jedyne tak powszechnie użytkowane urządzenie przez seniorów z tzw. nowych mediów.
W czerwcu liczba internautów wyniosła 29,7 mln. Średnio dziennie korzystało z tego medium 25,4 mln osób.