1.02.2018 / Kampanie / Trendy
 

Super Bowl już w ten weekend. Z jakiej strony tym razem pokażą się marki?

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
źródło: skitterphoto.com
źródło: skitterphoto.com

W zeszłym roku - 5 milionów dolarów, w tym - jeszcze więcej. Emisja (i tylko emisja, bo koszt realizacji to inna sprawa) reklam podczas Super Bowl kosztuje krocie, ale w zeszłym roku nie wszyscy specjaliści uważali, że pieniądze zostały dobrze wydane. Jak będzie w tym? Co już wiemy o reklamach, które zadebiutują w czasie Super Bowl?

Wiemy na pewno, że NBC nie będzie narzekać. Już tydzień temu wyprzedane zostały prawie wszystkie boksy reklamowe. - Oczekujemy, że 4 lutego ustanowi rekord dla jednodniowych przychodów generowanych przez jedną firmę - mówił Dan Lovinger, dyrektor sprzedaży w NBX Sports. 

O kreacjach też wiemy już całkiem sporo. Marki tradycyjnie podsycają zainteresowanie teaserami, spotami i kampaniami w social mediach, z grubsza wiadomo więc, czego można się spodziewać.

I tak jak można się było spodziewać, pojawią się gwiazdy. Te z dawnych lat i całkiem nowe. Dawno niewidziany Danny DeVito będzie na przykład promował M&M'sy, które na Super Bowl ostatnio reklamowały się w 2014 roku.

Cindy Crawford - w reklamie Pepsi - przypomni, za co kochamy lata 90. Słynna modelka odtworzy swoją ikoniczną reklamową rolę, bo w spocie Pepsi pojawił się już w 1992 roku.

Jeśli jest Pepsi, musi być też Coca Cola, choć tym razem w wersji dietetycznej. W czasie Super Bowl promowana będzie bowiem Diet Coke, która niedawno przeszła rebranding. Reklama nie będzie też bazowała na sentymentach. Targetem są raczej millanialsi, którzy znają Gillian Jacobs, aktorkę znaną m.in. z "Love" Netfliksa.

Peter Dinkladge z Gry o Tron zmierzy się z Morganem Freemanem w spocie Doritos/Mountain Dew. Reklama skupi się na dwóch nowościach z portfolio produktowego PepsiCo: Mountain Dew Ice i Doritos Blaze... 

... za akustykę i przygotowanie zawodników odpowiadają Busta Rhymes i Missy E.

Komik, Bill Hader, znany m.in. z filmu "Trainwreck" i występów w "Saturday Night Live" wystąpi w kampanii "Flavour Stacking" marki Pringles, która zadebiutuje na Super Bowl, a będzie kontynuowana w 2018 roku. 

Matt Damon, po siedmiu latach przerwy, powróci w reklamie marki Stella Artios i fundacji Water.org.

Większym zaskoczeniem może jednak być spot Skittles z Davidem Schwimmerem, który wciela się w kilka różnych postaci. Może być tym bardziej, że Skittles zarzeka się, że reklamę wyświetli tylko jednej osobie i... sfilmuje jej reakcję. 

Danny McBride i Chris Hemsworth będą natomiast promować Australię, zapewne ku niezadowoleniu tych, którzy faktycznie liczyli na to, że powstanie sequel kultowego "Krokodyla Dundee". 

W reklamie Groupona, który pojawia się na Super Bowl po 7-letniej przerwie, zobaczymy gwiazdę filmu "Girls Trip". Tiffany Haddish namawia do wspierania lokalnych biznesów i korzystania z Groupona oczywiście.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.