4.11.2016 / Inne / Usability

Polska wersja yourbrowser.is

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Konrad Caban
Dodał: Konrad Caban
Managing Director w SITEIMPULSE, SuperMonitoring.pl / SITEIMPULSE
 

Po udanym starcie na ProductHunt i licznych publikacjach (m.in. LifeHacker, SitePoint) yourbrowser.is przyciągnął tysiące użytkowników z całego świata. Żeby lepiej sprostać ich oczekiwaniom, autorzy aplikacji wdrożyli nowe funkcjonalności a wśród nich wielojęzyczny interfejs. Aktualnie yourbrowser.is dostępny jest w ośmiu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, polskim, duńskim, japońskim i chińskim. Planowane są kolejne języki.
Yourbrowser.is automatycznie wykrywa język przeglądarki użytkownika i wyświetla teksty w odpowiedniej wersji. Dodatkowo, zarejestrowany developer może ustawić swój język interfejsu oraz raportów i kontrolować wersje językowe własnej strony testowej.

yourbrowser.is

Yourbrowser.is umożliwia Web Developerom utworzenie własnej strony testowej a następnie używanie jej do szybkiego uzyskiwania informacji o konfiguracji przeglądarki użytkowników końcowych. Osoby tworzące i obsługujące interfejsy webowe nie muszą już pytać użytkowników, jakiej przeglądarki używają, w jakiej wersji i z jakimi wtyczkami. Nie muszą tracić czasu na żmudne tłumaczenie, gdzie znaleźć te informacje. Zamiast tego mogą wysłać adres URL strony testowej z własnymi parametrami użytkownikowi i uzyskać pełny raport o jego środowisku przeglądarkowym jak tylko on kliknie na link.

Yourbrowser.is rozpoznaje markę i wersję przeglądarki, system operacyjny, urządzenie mobilne, rozdzielczość ekranu i wymiary okna przeglądarki, skalę pikseli, głębię koloru, dostępność JavaScript, Javy, Flasha, Silverlight i plików cookie, adres IP i lokalizację, jezyk i strefę czasową, stan zalogowania do Facebooka, Twittera i Google oraz obecność ad blockerów. I to wszystko w wersji bezpłatnej.
Wersja PRO udostępnia dodatkowe opcje personalizacji strony testowej oraz umożliwia mierzenie szybkości łącza użytkownika i zbieranie dodatkowych informacji od użytkowników za pomocą formularza. Cena konta pro to $19 miesięcznie lub $209 rocznie.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: narzędzia, przeglądarki, wykrywanie


Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.