4.11.2016 / Inne / Usability

Polska wersja yourbrowser.is

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Konrad Caban
Dodał: Konrad Caban
Managing Director w SITEIMPULSE, SuperMonitoring.pl / SITEIMPULSE
 

Po udanym starcie na ProductHunt i licznych publikacjach (m.in. LifeHacker, SitePoint) yourbrowser.is przyciągnął tysiące użytkowników z całego świata. Żeby lepiej sprostać ich oczekiwaniom, autorzy aplikacji wdrożyli nowe funkcjonalności a wśród nich wielojęzyczny interfejs. Aktualnie yourbrowser.is dostępny jest w ośmiu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, polskim, duńskim, japońskim i chińskim. Planowane są kolejne języki.
Yourbrowser.is automatycznie wykrywa język przeglądarki użytkownika i wyświetla teksty w odpowiedniej wersji. Dodatkowo, zarejestrowany developer może ustawić swój język interfejsu oraz raportów i kontrolować wersje językowe własnej strony testowej.

yourbrowser.is

Yourbrowser.is umożliwia Web Developerom utworzenie własnej strony testowej a następnie używanie jej do szybkiego uzyskiwania informacji o konfiguracji przeglądarki użytkowników końcowych. Osoby tworzące i obsługujące interfejsy webowe nie muszą już pytać użytkowników, jakiej przeglądarki używają, w jakiej wersji i z jakimi wtyczkami. Nie muszą tracić czasu na żmudne tłumaczenie, gdzie znaleźć te informacje. Zamiast tego mogą wysłać adres URL strony testowej z własnymi parametrami użytkownikowi i uzyskać pełny raport o jego środowisku przeglądarkowym jak tylko on kliknie na link.

Yourbrowser.is rozpoznaje markę i wersję przeglądarki, system operacyjny, urządzenie mobilne, rozdzielczość ekranu i wymiary okna przeglądarki, skalę pikseli, głębię koloru, dostępność JavaScript, Javy, Flasha, Silverlight i plików cookie, adres IP i lokalizację, jezyk i strefę czasową, stan zalogowania do Facebooka, Twittera i Google oraz obecność ad blockerów. I to wszystko w wersji bezpłatnej.
Wersja PRO udostępnia dodatkowe opcje personalizacji strony testowej oraz umożliwia mierzenie szybkości łącza użytkownika i zbieranie dodatkowych informacji od użytkowników za pomocą formularza. Cena konta pro to $19 miesięcznie lub $209 rocznie.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: narzędzia, przeglądarki, wykrywanie


Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.