14.12.2017 / Agencje interaktywne
 

Agencja Kamikaze dołącza do Altavii, międzynarodowej grupy reklamowej

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Kamikaze dołącza do międzynarodowej grupy Altavia, która przejmuje udziały w tej polskiej agencji interaktywnej. Tym samym grupa specjalizująca się w shopper marketingu wzmacnia kompetencje digital na polskim rynku. Joanna Dering i Michał Ryszkiewicz - założyciele Kamikaze - pozostają jej głównymi zarządzającymi. 

- W ubiegłym roku obchodziliśmy 10. urodziny agencji i doszliśmy do wniosku, że nasz dalszy rozwój wymaga silnego partnera o międzynarodowym zasięgu działania. Altavia jest dla nas idealnym partnerem, m.in. poprzez zorientowanie na konsumenta, duże doświadczenie w retailu, dysponowanie własnymi badaniami nt. zachowań konsumenckich (ShopperMind, Barometer), co idzie w parze z naszymi kompetencjami i ambicjami - mówi Michał Ryszkiewicz, dyrektor zarządzający Kamikaze. - Kamikaze, podobnie jak Altavia, specjalizuje się w komunikacji B2C i współpracuje z markami szerokiej dystrybucji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mieliśmy okazję poznać się wcześniej, współpracując przy działaniach dla L’Oréal Polska. Odpowiada nam również federacyjna natura grupy Altavia, oparta na dużej niezależności i samodzielności agencji w grupie”

Altavia Polska specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych dla czołowych międzynarodowych retailerów i marek, które pomagają dynamizować sprzedaż. Kompetencje całej grupy Altavia są zorientowane na retail i konsumenta. W zakresie shopper marketingu jest jednym z liczących się graczy w skali globalnej. Grupa przechodzi obecnie intensywną transformację, poszerzając swoje kompetencje w obszarze digital – Kamikaze jest piątą agencją digital przejętą przez grupę Altavia w tym roku na całym świecie.

Altavia Polska oraz Ireneusz Laskowski obejmują 60 proc. udziałów, 40 proc. pozostaje w rękach założycieli agencji: Joanny Dering i Michała Ryszkiewicza, którzy nadal będą nią zarządzać. Jest to zgodne z modelem działania Altavia Group na świecie. Agencja Kamikaze będzie działała wciąż pod swoją dotychczasową nazwą.

Kamikaze to działająca od 11 lat agencja digitalowa z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange Polska, L’Oréal Polska, Super-Pharm, Eurobank, McCormick, Stock, Agros Nova. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.