Raport Interaktywnie.com: Reklama w internecie 2017

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Transmisje live, marketing wideo, content marketing, lead generation czy może stary dobry display albo programmatic? Do dyspozycji są jeszcze boty i sztuczna inteligencja. Co wykorzystać planując kampanię? Możliwości jest naprawdę wiele. Stawiać na sprawdzone sposoby czy najnowsze trendy? O tym, jak dobrze i skutecznie reklamować się w internecie w raporcie Interaktywnie.com mówią eksperci z  branży.

O TYM PRZECZYTASZ W RAPORCIE:

  • Klienci chcą płacić za efekty, czyli jak przygotować skuteczną reklamę typu lead generation? Wypełnienie konkretnej liczby wniosków o kredyty bądź otwarcie rachunku bankowego. Umówienie kilkudziesięciu jazd testowych nowym modelem samochodu. Sprzedaż założonej liczby wycieczek, albo kremów. Tak coraz konstruują zapytania klienci, którzy chcą reklamować się w sieci. Jak zrealizować ich oczekiwania?
  • Jak targetować kampanię na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, ale również na LinkedInie? Czym powinny cechować się kreacje przeznaczone do tych mediów. Na co zwracać szczególną uwagę i w jakich przypadkach kanał social będzie właściwy do działań marketingowych, a w jakich raczej się nie sprawdzi.
  • Około połowy polskich internautów ma zainstalowane programy blokujące reklamy. Do tego dochodzą boty, które zamiast internautów klikają w reklamy. To wszystko sprawia, że display nie zawsze jest skuteczny, ale wydatki na tego typu reklamy są nadal ogromne. Czy wciąż warto inwestować w reklamy graficzne?
  • Na koniec prezentujemy wybrane porady przedstawicieli renomowanych firm zajmujących się różnymi aspektami reklamy w internecie.

POBIERZ BEZPŁATNY RAPORT W FORMACIE PDF

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (4)
Kay
1. Kay, 62.233.166.*, 20.12.2017 / 11:00
Hej :) Świetny raport, ale plz usuńcie ten błąd ortograficzny, aż kole w oczy take.ms/zcX1M uŻytkownik, a nie uRZytkownik ;)
Pozdrawiam
Alek
2. Alek, 94.254.245.*, 20.12.2017 / 12:09
Fajny artykuł, przydatny bo akurat gromadzę wiedze i dużo szukam w sieci i nie tylko. Także jakby ktoś polecił jakis blog, magazyn typu social media manager albo książki to będe wdzięczny;)
erttt
3. erttt, 78.8.180.*, 20.12.2017 / 15:06
Bardzo dobra ksiazka. Kompendium wiedzy o tym, jak prowadzic dzialania promocyjne w interenecie: http://www.empik.com/jak-zarabiac-w-internecie-bonek-tomasz-smaga-marta,p1110362835,ksiazka-p
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.