
Key-Systems stał się większościowym udziałowcem w specjalizującym się w rejestracji domen oraz rozwiązaniach hostingowych AZ.pl. Na mocy podpisanej umowy, Key-Systems obejmuje 51 proc. w powstającej spółce. Proces zakończy się po przekształceniu obecnej spółki jawnej w spółkę z o.o.
Niemiecka firma jest jednym z największych rejestratorów domen w Europie i dwunastą pod względem udziału na rynku globalnym. Obecnie zarządza ok. 2,6 mln domen. W efekcie inwestycji AZ.pl ma niedługo wprowadzić kilka nowych usług, m.in. giełdę domen.
Szczecińska firma jest najstarszym polskim rejestratorem domen. Według ostatniego raportu NASK, AZ.pl posiada blisko 10 proc. udziałów w rynku, co lokuje go na trzeciej pozycji w rankingu polskich rejestratorów domen - za Home.pl oraz NetArtem (czytaj: "Raport NASK: Polska na 5. miejscu w UE").
Dlaczego założyłem Space Ads?
Poznaj historię Rafała Chojnackiego, założyciela agencji.
Słabe agencje i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kampanie,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »