16.11.2018 / E-commerce
 

Marketplace Empik.com wprowadza Program Ochrony Konsumentów

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Marketplace platformy sprzedażowej Empik.com uruchamia Program Ochrony Kupujących, dzięki któremu klienci otrzymają gwarancję zwrotu poniesionych kosztów, nawet do 10 000 zł, w przypadku gdy zamówienie do nich nie dotrze.

W celu skorzystania z możliwości POK należy spełnić jedynie trzy warunki – zamówienie należy złożyć na stronie Empik.com, zapłacić za pośrednictwem  operatora płatności Dotpay w dowolnej formie tj.: przelew, karta kredytowa lub raty oraz złożyć zawiadomienie na policji lub w prokuraturze o popełnieniu przestępstwa.

- Wypełnienie i wysyłka formularza zgłoszeniowego zajmuje dosłownie chwilę. Następnie  nasz dział obsługi klienta ma 30 dni na odpowiedź. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze są zwracane  przelewem bankowym. Liczymy, że dzięki uruchomieniu Programu Ochrony Kupujących nasi klienci podczas zakupów na Empik.com poczują się jeszcze bardziej komfortowo – dodaje Rafał Murawski, Marketplace Manager w sklepie Empik.com. - Popularność marketplace Empiku świadczy o tym, że klienci doceniają fakt, że mają w jednym miejscu pełną ofertę. Równocześnie jesteśmy świadomi, że wraz z rosnącą sprzedażą w sieci, jeszcze większego znaczenia nabiera bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Zależy nam na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług oraz zadowoleniu naszych klientów stąd decyzja o objęciu zakupów na Empik.com Programem Ochrony Kupujących. Gwarantuje on zwrot do 100% wartości transakcji w przypadku, gdy zamówienie nie dotrze do klienta.

Usługę marketplace Empik.com uruchomił w kwietniu 2017 roku. Dzięki tej formie sprzedaży na Empik.com można kupić wiele produktów od ok. 400 zewnętrznych partnerów. Z początkiem listopada sprzedaż przekroczyła 200 tys. zamówień. Osiągnięcie pierwszych 100 tys. zajęło rok, podczas gdy kolejne 100 tys. udało się zrealizować w 5 miesięcy.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
pytajnik
1. pytajnik, 79.185.61.*, 18.11.2018 / 21:01
Czy to znaczy, że jeśli zamówię książkę w Empiku i w ciągu powiedzmy dwóch tygodni jej nie dostanę (obiecują, że wyślą w ciągu 2-3 dni), to zgłaszam na policji zawiadomienie, że Empik mnie okradł, następnie Empik mi zwraca pieniądze, a prokuratura dalej prowadzi śledztwo?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.