12.02.2018 / Personalia / Ludzie
 

Aleksandra Karasińska redaktor naczelną Forbes.pl

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Aleksandra Karasińska (fot. Marcin Kaliński)
Aleksandra Karasińska (fot. Marcin Kaliński)

Aleksandra Karasińska objęła nowo utworzone stanowisko redaktor naczelnej Forbes.pl. Obecnie prowadzi również Newsweek.pl, a od lutego jest odpowiedzialna za treści i rozwój obu serwisów z segmentu premium Grupy Onet-RAS Polska. Redaktorem naczelnym magazynu Forbes Polska pozostaje Paweł Zielewski. 

- To naturalna zmiana, Forbes i Newsweek to marki premium w portfolio Grupy Onet-RAS Polska. Aleksandra pokazała w Newsweeku, że potrafi budować nowoczesny serwis, który nie tylko generuje ruch (Newsweek.pl jest numerem jeden w segmencie tygodników online), ale zarabia też na treściach zamkniętych za paywallem – mówi Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza Newsweek i Forbes. - Teraz skupiamy się intensywnie nad strategią treści płatnych, a doświadczenia Aleksandry w Newsweeku na pewno pomogą Forbesowi.

Karasińska od 2014 roku jest redaktor naczelną Newsweek.pl. Wcześniej była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, producentką TVN24 i Wydarzeń w Polsacie. Przez dwa lata pomagała budować telewizję informacyjną w Kijowie TRK Novyny i portal Tochka.net. W 2013 r. stworzyła i do 2014 r. redagowała miesięcznik popularnonaukowy „Newsweek Historia”.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.