25.07.2018 / Personalia / Ludzie / Biznes
 

Izabela Lukas-Domaradzka została Chief Financial Officer w Mindshare

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Izabela Lukas-Domaradzka (fot. materiały prasowe)
Izabela Lukas-Domaradzka (fot. materiały prasowe)

Do tej pory pełniła funkcję Commercial Director w Mindshare, które po jej awansie objęła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z Grupą Żywiec oraz Coca-Cola HBC.

Izabela Lukas-Domaradzka z Mindshare była związana od października 2011 roku, gdzie nadzorowała dział Finansów i Administracji spółki, była również Prokurentem firmy. Ponadto kontrolowała dział Traffic i wszystkie zespoły Client Leadership m.in. pod kątem zgodności działań realizowanych dla klientów Mindshare Polska z umowami.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że zespół GroupM powiększy się o ekspertkę, jaką niezaprzeczalnie jest Izabela Lukas-Domaradzka. Prawie 20-letnie doświadczenie zdobywała pracując dla takich marek jak Procter&Gamble, The Walt Disney Company oraz dla domu mediowego Mindshare. Z pewnością przełoży się ono na wiele sukcesów w naszej firmie  – powiedziała Anna Lubowska, CEO GroupM. 

Z początkiem lipca do zespołu Mindshare dołączyła Natalia Grzybicka, wcześniej związana z Grupą Żywiec czy  Coca-Cola HBC. 

65766_natalia-grzybicka_mindshare.jpg

W Mindshare Natalia Grzybicka zarządza Działem Finansów i Administracji, a do jej obowiązków należy m.in. bieżące monitorowanie realizacji celów finansowych firmy, bliska współpraca z zespołami Client Leadership oraz specjalistycznymi. 

Z obszarem finansów komercyjnych związana jest od prawie 7 lat. Na początku swojej kariery pełniła rolę Kontrolera Marketingu w Grupie Żywiec, gdzie dbała o rentowność poszczególnych marek, przygotowywała wdrożenia nowych produktów, które odniosły sukces na rynku oraz współpracowała z domami mediowymi. Przez kolejne 4 lata pracowała jako Kierownik Finansów w Coca-Cola HBC, gdzie zajmowała się kontrolą wyników finansowych różnych kanałów sprzedaży. Zespół, którego była częścią, zdobył nagrodę CCHBC Play to Win dla Najlepszego Zespołu Roku. 

- Natalia to zaangażowana w powierzone projekty ekspertka, nastawiona na realizowanie założonych celów. W pracy z klientami wykazuje się umiejętnością budowania trwałych relacji, bardzo dobrze zarządza też pracą zespołu. W Mindshare do jej obowiązków należy m.in. budżetowanie i prognozowanie wyników firmy oraz bliska współpraca ze wszystkimi zespołami spółki. Wierzę, że dotychczasowe doświadczenie Natalii pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych klientów – powiedział Adrian Kawecki, CEO Mindshare Polska. 

Natalia Grzybicka ukończyła Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również świeżo upieczoną absolwentką programu Management in Food and Beverage w SDA Bocconi w Mediolanie. 

W wolnym czasie lubi podróżować, gotować i spotykać się w gronie znajomych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.