25.07.2018 / Personalia / Ludzie
 

Jacek Józwiak na czele zespołu Marketing Platform Consultants w SalesTube

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Jacek Józwiak (fot. materiały prasowe)
Jacek Józwiak (fot. materiały prasowe)

Sales Tube powołał dedykowany zespół ekspertów, specjalizujących się w integracji narzędzi technologicznych, tj. DoubleClick oraz Google Analytics 360 w ekosystemie biznesowym Klienta. Szefem zespołu został Jacek Józwiak, który w strukturach Group One odpowiedzialny był za rozwój spółki technologicznej ReveScore oraz skierowane do rynku projekty szkoleniowe grupy, a wcześniej pracował w Google.

Stworzenie nowego zespołu to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby klientów, którzy posiadają wewnętrzne działy marketingu i nie są zainteresowani tradycyjnym-agencyjnym modelem współpracy. Digital consulting będzie obejmował: przeprowadzenie audytu i pogłębionej analizy biznesowej, opracowanie rekomendacji platform marketingowych, wdrożenia oraz szkolenie zespołu po stronie klienta.

- Wykorzystanie technologii pozwala na lepsze zrozumienie konsumenta, a w konsekwencji optymalizację jego doświadczenia z marką. To zawsze prowadzi do wzrostu biznesu, niezależnie od jego specyfiki. Zespół Marketing Platform Consultants, działający w ramach SalesTube, będzie pełnił funkcję doradczą, oferując ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z narzędziami Google oraz indywidualne podejście do każdego klienta, który chce korzystać z Google Marketing Platform w swojej komunikacji biznesowej -dodaje Jacek Józwiak, Head of Marketing Platforms, SalesTube.

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

SalesTube


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.