12.09.2018 / Personalia / Ludzie
 

Jan Piotrowski objął funkcję Head of Programmatic Buying w SalesTube

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Jan Piotrowski (fot. SalesTube)
Jan Piotrowski (fot. SalesTube)

Od września funkcję Head of Programmatic Buying w SalesTube, agencji e-commerce performance w ramach Group One, objął Jan Piotrowski. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem, budowanie strategii dla klientów oraz rozwój produktu w obszarze programatycznego zakupu mediów.

Jan Piotrowski dołączył do Group One w 2016 r. na stanowisko starszego specjalisty w zespole Programmatic Buying. Przez ostatnie 1,5 roku pełnił funkcję managera tego zespołu w strukturach SalesTube.

Z branżą mediową związany jest od ponad 6 lat. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno po stronie wydawców jak i domów mediowych, obsługując m.in. takich klientów, jak: Ferrero, Polkomtel, General Motors, Adidas, AXA, Idea Bank, czy TUI. Przez ostatnie kilka miesięcy Jan Piotrowski współpracował również z magazynem Sprawny Marketing, pisząc eksperckie materiały tematyczne.

Jako certyfikowany trener Google Marketing Platform (Display & Video 360) przeprowadził liczne szkolenia z zakresu Programmatic Buying, obsługi platform zakupowych i narzędzi z nim związanych. Praktyczne doświadczenie i wysokie kompetencje Jana Piotrowskiego oraz jego zespołu w pracy z narzędziami Google w istotny sposób wpłynęły na przyznanie SalesTube w lipcu br. statusu oficjalnego Sales Partner Google Marketing Platform. 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
TAGI

SalesTube


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.