3.08.2018 / Ludzie / E-commerce
 

Magazyn Ceneo staje się serwisem internetowym. Pokieruje nim Katarzyna Dwornik

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Magazyn Ceneo
Magazyn Ceneo

Na stronach magazynu prezentowane są m.in. premiery sprzętu elektronicznego, testy produktów, opinie użytkowników, a także omówienia najnowszych trendów. Redakcją serwisu pokieruje Katarzyna Dwornik, która z Ceneo.pl związana jest od początku tego roku.

Serwis stworzony przez Ceneo.pl do tej pory był blogiem, który od ponad dwóch lat tworzyli pracownicy Ceneo.pl. Magazyn Ceneo łączy w sobie charakter poradnika zakupowego i magazynu lifestylowego. Dominuje w nim tematyka technologiczna. Znajdziemy tam artykuły o najnowszych sprzętach (smartfony, aparaty, gadżety sportowe czy chociażby akcesoria dla dzieci) oraz praktyczne porady dla kupujących w internecie. Serwis podzielony został na dziewięć kategorii tematycznych. Najważniejsze z nich to m.in. Tech, Fit, Dziecko, Bezpieczne Zakupy. 

Magazyn Ceneo tworzy zespół doświadczonych redaktorów, którzy pracowali wcześniej m.in. w Wirtualnej Polsce, Runner’s World, Świecie Wiedzy i w Polska Press Grupie. Uzupełniają je teksty popularnych blogerów technologicznych, modowych i parentingowych, którzy mają okazję podzielić się swoimi opiniami na temat produktów i wiedzą w poszczególnych kategoriach tematycznych. 

65822_katarzyna-dwornik_redaktor-naczelna-magazynu-ceneo.jpg

Katarzyna Dwornik, która pokieruje zespołem, wcześniej związana była z wydawnictwem Motor-Presse Polska, gdzie zajmowała się wydawaniem serwisu womenshealth.pl i pisała artykuły do papierowych edycji Women’s Health oraz Men’s Health. Jest absolwentką polonistyki oraz iberystyki na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.