21.06.2018 / Personalia / Ludzie / Biznes
 

VML Poland tworzy dział e-commerce. Na jego czele - Paweł Matwiejczuk

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Paweł Matwiejczuk (fot. VML Poland)
Paweł Matwiejczuk (fot. VML Poland)

Paweł Matwiejczuk, senior director z blisko 9-letnim doświadczeniem w e-commerce i marketingu objął nowo utworzone stanowisko Commerce Director w polskich strukturach agencji VML z grupy WPP.

Do zadań Pawła Matwiejczuka należeć będzie rozwój usług e-commerce w VML oraz rozbudowa w pełni operacyjnego i skalowalnego zespołu specjalistów odpowiadającego na zapotrzebowanie zarówno lokalnych, jak i globalnych klientów grupy. Zespół zapewnia kompleksową obsługę planowania strategicznego obecności w e-commerce, kreację i optymalizację contentu dostosowanego do kanałów digital, zarządzanie hurtowniami danych, usługi demand generation oraz analitykę CRM/MA. Integruje także usługi e-commerce z oferowanymi przez agencję usługami digitalizacji oferty klientów w brick&mortar (sklepach fizycznych). Dodatkowo, Paweł Matwiejczuk odpowiadał będzie za współpracę z biurami VML Commerce & Retail na świecie.

- Wiedza i rozległe doświadczenie Pawła będzie świetnym uzupełnieniem interdyscyplinarnego teamu VML. To, że nikt już nie może ignorować rozwoju e-commerce, jest oczywiste. Ale wielu marketerów nadal stoi przed wyzwaniem, jak efektywnie połączyć swoją obecność w e-commerce z brick&mortar odpowiadając na zmiany rynkowe oraz jak integrować oba kanały. Na tym polu nasza metodyka planowania Connected Consumer Experiences buduje solidną przewagę konkurencyjną, a wiedza i energia Pawła pozwoli nam wypracowane rozwiązania sprawnie i w sposób skalowalny wdrażać u klientów - mówi Michał Wolniak, President & Head Of Advisory w VML Poland

Paweł Matwiejczuk zdobywał doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i agencji. Pracował m.in. w EG+ Worldwide, gdzie zajmował się globalnymi projektami dla HP Enterprise, w Saatchi & Saatchi Interactive Solutions, gdzie odpowiadał za międzynarodowe inicjatywy dla takich klientów jak P&G, Mattel, GSK, Mars czy 3M. Ostatni rok sprawował funkcję globalnego wicedyrektora marketingu w centrali firmy GetResponse, jednego ze światowych liderów e-mail marketingu i marketing automation.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.