3.08.2018 / Personalia / Ludzie
 

Wojciech Głowacki awansuje na stanowisko Vice President of Sales w RTB House

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Wojciech Głowacki (fot. RTB House)
Wojciech Głowacki (fot. RTB House)

Wojciech Głowacki został Vice President of Sales RTB House, międzynarodowej firmy specjalizującej się w innowacyjnej technologii retargetingowej opartej na deep learningu. Głowacki zajmie również stanowisko w zarządzie spółki jako jego czwarty członek. 

Wojciech Głowacki będzie odpowiedzialny za realizację budżetów w obrębie całej grupy, rozwój strategii sprzedaży oraz koordynację działań sprzedażowych w regionach EMEA, APAC, LATAM oraz Ameryki Północnej.

- Sukces w Polsce i dynamiczny rozwój RTB House w regionie LATAM, zaraz po wejściu na rynek, był możliwy dzięki skutecznej strategii biznesowej, a także wiedzy Wojciecha Głowackiego. Cieszymy się, że będziemy mogli korzystać z jego cennych doświadczeń wypracowanych przez lata pracy w obszarze sprzedaży, umacniając tym samym międzynarodową pozycję firmy  – komentuje Daniel Surmacz, COO RTB House.

W 2014 roku Wojciech Głowacki dołączył do RTB House jako Business Development Director Poland, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, tworzenie strategii biznesowych, działania partnerskie i nowe kierunki rozwoju biznesu. Sukcesy Głowackiego pomogły RTB House zdobyć pozycję lidera technologii retargetingowej w Polsce, a jemu zapewniły awans – w 2016 roku zajął stanowisko Business Development Director LATAM. Kierował działaniami w regionie, gdzie w krótkim czasie wprowadził RTB House do czołówki branży i zapewnił rekordowy wzrost przychodów spółki m.in. w Brazylii.

Głowacki przed RTB House zdobywał doświadczenie zarządzając rozwojem biznesu w obszarze usług internetowych w regionie CEE m.in. w Netshare, Redefine, Onet Group (obecnie Ringier Axel Springer Polska). Zawodowo związany był również z Polską Telefonią Cyfrową (obecnie T-Mobile Polska) oraz Telekomunikacją Polską (obecnie Orange Polska). 

- Jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju RTB House. Dokładałem wszelkich starań, aby zbudować i ugruntować silną pozycję spółki na rynkach lokalnych. Bardzo się cieszę, że teraz będę mógł stawić czoła nowym wyzwaniom w ramach globalnych działań i wzmacniania naszej pozycji w branży marketingowej. – mówi Wojciech Głowacki, Vice President of Sales w RTB House.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
TAGI

RTB House


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.