11.05.2018 / Informacje z firm
 

RTB House otwiera AI Marketing Lab

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

RTB House, działająca globalnie, polska firma specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej – otwiera AI Marketing Lab. Będą w nim opracowywane innowacyjne rozwiązania łączące branżę technologiczną i marketingową przeznaczone zarówno dla wydawców, jak i reklamodawców. Budżet na pierwszy rok działalności AI Marketing Lab to 5 milionów dolarów.

Po pomyślnym wdrożeniu deep learningu we wszystkich modułach wspierających efektywność kampanii reklamowych, RTB House rzuca wyzwanie sobie i branży marketingowej i uruchamia AI Marketing Lab. Jako jednostka niezależna od głównego działu R&D, komórka skupi się na tworzeniu środowiska, w którym będą opracowywane i rozwijane nowe rozwiązania technologiczne dla marketingu. 

- Do tej pory byliśmy skupieni na ciągłym ulepszaniu naszego produktu. W 2017 roku zrealizowaliśmy jeden z głównych celów, którym było wdrożenie deep learningu w 100 proc. naszych algorytmów. Był to prawdziwy przełom nie tylko dla nas, ale również dla całej branży marketingowej. Obecnie spoglądamy w przyszłość, chcemy rozwijać nasze technologie i opracowywać kolejne przełomowe rozwiązania. Jednym z najbardziej obiecujących obszarów jest zwiększenie efektywności pozyskiwania nowego ruchu przez reklamodawców - wyjaśnia Robert Dyczkowski, CEO RTB House, odpowiedzialny za początkową fazę projektu. 

RTB House uznano w tegorocznym rankingu „Financial Times” za jedną z dziesięciu najszybciej rozwijających się firm z sektora technologicznego w Europie. Ponadto jest jedną z niewielu firm na świecie, która opracowała i wdrożyła autorską technologię zakupu reklam w modelu RTB (real-time bidding), w którym kupujący bierze udział w aukcji powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym.

Obecnie firma działa na całym świecie i przeprowadza kampanie na rzecz międzynarodowych marek na ponad 70 rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji i Pacyfiku oraz Afryki.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: RTB House


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.