15.10.2018 / Mobile / Biznes
 

SMSAPI wchodzi na pięć europejskich rynków

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
źródło: Pexels.com
źródło: Pexels.com

SMSAPI rozwija działalność na kolejnych europejskich rynkach - w Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Niemczech. Po dołączeniu rok temu do międzynarodowej grupy LINK Mobility Group, polska marka chce zostać liderem europejskiego rynku A2P w segmencie małych i średnich firm. 

Spółka ComVision, właściciel marki SMSAPI, od ponad roku jest częścią LINK Mobility Group - wiodącego dostawcy usług komunikacji mobilnej w Europie, specjalizującego się w A2P (Application2Person, czyli wiadomości wysyłanych poprzez systemy informatyczne), usługach mobilnych i innowacyjnych rozwiązaniach z obszaru “data intelligence”, z biurami w Norwegii, Szwecji, Danii, Estonii, Łotwie, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Bułgarii i Rumuni.

W ciągu ostatnich dwóch lat liczba zagranicznych klientów SMSAPI wzrosła o blisko 20%, przy czym te wzrosty wynikają wyłącznie z organicznego rozwoju firmy. Obecnie firma inwestuje w rozbudowę zespołu do obsługi klientów zagranicznych oraz w działania lokalne na wybranych rynkach. Najwięcej zagranicznych klientów SMSAPI pochodzi z Wielkiej Brytanii, Grecji, Belgii, Szwajcarii, Włoch i Hiszpanii.

- Jako lider mobilnej komunikacji marketingowej w Polsce obecnie posiadamy ok. 40 proc. polskiego rynku A2P. Obsługujemy takich klientów jak Jeronimo Martins, ING Bank Śląski, Big Star, PGE czy Answear.com. Obecnie więc naturalnym kierunkiem rozwoju są dla nas europejskie rynki. Naszym zagranicznym klientom oferujemy stronę usługi w ich ojczystym języku i dostosowaną do ich lokalnych potrzeb. To jest nasza istotna przewaga konkurencyjna na tle innych europejskich firm o podobnym profilu do naszego.

-  Wojciech Kaczmarek, prezes ComVision sp. z o.o.

Założona w 2004 w Gliwicach ComVision, została wyceniona na 16 mln euro. Należąca do niej marka SMSAPI, platforma oferująca usługi komunikacji mobilnej, posiada obecnie 40 proc. polskiego rynku A2P i obsługuje m.in. Jeronimo Martins, ING Bank Śląski, Big Star, PGE, Answear, W.KRUK S.A. i ponad 6 tys. innych polskich i zagranicznych klientów. W zeszłym roku za pośrednictwem platformy klienci wysłali 960 milionów SMS-ów.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.