4.12.2018 / Mobile
 

Taxify poda Ci ostateczną cenę za przejazd już na etapie jego zamawiania

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
źródło: Taxify
źródło: Taxify

Taxify, europejska platforma pośrednicząca w zamawianiu transportu, zmienia sposób rozliczania przejazdu. Pasażerowie korzystający z aplikacji od kilku dni już widzą dokładną i ostateczną cenę za podróż już na etapie rezerwowania, a nie - jak dotychczas - jej estymację.

- Użytkownicy aplikacji Taxify od dawna doceniają opcję umożliwiającą sprawdzenie orientacyjnej wysokości opłaty za przejazd, jeszcze przed zamówieniem kursu. Teraz poszliśmy o krok dalej - nasi pasażerowie będą mogli poznać dokładną cenę przejazdu, zanim jeszcze go zarezerwują. Dzięki temu, klienci będą mogli czuć się pewniej oraz unikną niemiłych niespodzianek

- mówi Dmitri Pivovarov, Taxify Product Manager.  

Opłata obliczana jest na podstawie przewidywanego czasu i odległości podróży oraz lokalnego ruchu ulicznego, a także miejscowego popytu. W przypadku wzrostu cen ze względu na zwiększony popyt, pasażerowie zobaczą zaktualizowaną opłatę jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Opłata nie ulegnie zmianie, o ile miejsce odbioru pasażera lub opuszczenia przez niego pojazdu nie zmienią się. Aby skorzystać z opcji „płatności z góry” - użytkownicy muszą zaktualizować aplikację do najnowszej wersji Taxify w App Store lub Google Play.  Opcja dostępna jest już we wszystkich miastach, w których działa Taxify. 

 

 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.