30.01.2017 / Portale
 

GamePlanet - nowy serwis dla graczy grupy Onet-RAS Polska

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
http://gameplanet.onet.pl/
http://gameplanet.onet.pl/

W jednym miejscu, pod adresem gameplanet.onet.pl, można znaleźć materiały dostępne do tej pory dla użytkowników stron gryonline.onet.pl, nk.pl oraz Komputer Świat. Portal będzie uzupełniany o materiały wideo oraz treści redakcyjne związane z grami. 

- GamePlanet to kolejny krok w strategii rozwoju biznesu gamingowego. Budujemy jeden, wyraźny, nowoczesny brand gamingowy dla Grupy Onet-RASP w Polsce oraz dla naszej Grupy w Europie Środkowo-Wschodniej. Gracze na GamePlanet znajdą ponad 200 gier w modelu freemium, skupione w jednym miejscu materiały o promocjach, bonusach w grach, lifestylowe treści o grach i trendach w branży gier. Wszystkich graczy zaskoczymy wkrótce innowacyjnymi funkcjonalnościami – mówi Patrycja Rodzińska-Szary, szef biznesu gamingowego w Grupie Onet-RASP.

Na stronie dostępne będą także treści wideo produkowane przez Onet, streaming live oraz materiały od youtuberów, a poza tym darmowe gry mobilne lub przeglądarkowe, wśród nich m.in. World of Warships, Goodgames Empire, Wiejskie Życie, Cut the Rope, League of Angels 2 oraz NCIS Hidden Crimes. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (15)
Irena
1. Irena, 79.191.29.*, 27.02.2017 / 19:56
nie podoba mi się gra wiejskie życie na NK w game planet.Nie ma pod grą liczy graczy i moich sąsiadów oraz zniknął pasek boczny NKtalk.Najpierw było lepiej,chyba rzucę tę grę.
ja
2. ja, 89.230.148.*, 28.02.2017 / 05:03
mi tez sie nie podobaja gry teraz na nk w piratow nie moge grac na pełnym ekranie wroccie do starej wersji
jadzia
3. jadzia, 213.92.183.*, 04.03.2017 / 11:18
To prawda, przedtem było lepiej. Nie ma nk talka, na nanofarm nie mozna odpowiadac na prosby znajomych i wysyłac im potrzebnych rzeczy, a bez tego nie da sie grac!
MArcin
4. MArcin, 83.9.201.*, 08.03.2017 / 21:37
Jak usunąć to game planet z mojego konta w NK?
Teresa Oćwieja
5. Teresa Oćwieja 09.03.2017 / 20:03
wprowadzenie GAME PLANET do NK ,to porażka,usuwa niektóre udogodnienia,a co najdziwniejsze,ze testują tą nowa platformę na grupie osób,na pismo o przywrócenie poprzedniej wesji,ciągle ta sama odpowiedz ,dziekujemy za sugestje i pracujemy nad platformą,cała idea NK poszła się paść,bo dla nich liczą się reklamy i wprowadzenie nowych gier
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.