18.09.2017 / Portale
 

Onet buduje specjalne studio podczas 42. FPFF w Gdyni

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

Rusza 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, więc Onet – jeden z patronów wydarzenia – uruchamia studio, gdzie przez sześć dni, w programie Katarzyny Janowskiej emitowanym na Onet.pl, będzie można na bieżąco śledzić wydarzenia festiwalowe.

W dniach 18-23 września o statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów, a także szereg nagród indywidualnych, rywalizują najciekawsze polskie produkcje, premiery, debiuty i laureaci międzynarodowych festiwali filmowych. Katarzyna Janowska będzie przeprowadzać ekskluzywne wywiady oraz relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalowych. 

W każdym wydaniu programu, obok części reporterskiej na temat projekcji filmowych, konferencji prasowych i wieści z czerwonego dywanu, pojawią się rozmowy z najważniejszymi przedstawicielami polskiej kinematografii. Przez 6 dni, w spotkaniach w studiu Onetu, będą brać udział aktorzy, reżyserzy i producenci oraz dziennikarze i krytycy filmowi. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Agnieszka Holland, Maria Sadowska, Dorota Segda, Andrzej Chyra, Jakub Gierszał i Łukasz Palkowski.

- Co roku z niecierpliwością i napięciem czekam na Festiwal Filmowy w Gdyni. To przede wszystkim szansa na obejrzenie najciekawszych polskich produkcji ostatniego roku. Nie wszystkie z nich bowiem trafią później do szerokiej dystrybucji kinowej, dlatego warto przyjechać do Gdyni i zobaczyć interesujące obrazy na dużym ekranie – mówi Katarzyna Janowska, szefowa działu kultura, autorka programu „Siła kobiet” oraz „Rezerwacja” w Onecie. - Niektóre z nowości już miałam okazję widzieć i muszę powiedzieć, że to będzie mocny i ekscytujący festiwal i ostra rywalizacja o gdyńskie Lwy. Jak co roku Onet przyzna też swoją nagrodę „Odkrycie festiwalu”. W jury między innymi Grażyna Torbicka, Tomasz Raczek i Łukasz Maciejewski. Tak więc czeka nas tydzień spotkań z twórcami, z gwiazdami, a przede wszystkim tydzień w kinie.

W czasie festiwalu, Onet oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej, zorganizują panel dyskusyjny: Wielkość ekranu w czasach dystrybucji on-line, który odbędzie się w czwartek 21 września w godzinach 11:30-13:00 w Teatrze Muzycznym w Sali Kameralnej. Dyskusja, którą poprowadzi Katarzyna Janowska, będzie dotyczyła szans i zagrożeń dystrybucji internetowej. Eksperci biorący udział w spotkaniu to osoby na co dzień zajmujące się dystrybucją filmów oraz rynkiem VoD w Polsce i na świecie. Goście odpowiedzą na pytania o kino na żądanie i VoD jako alternatywę dla klasycznej dystrybucji filmów artystycznych i mainstreamowych w mediach cyfrowych.

 

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.