6.11.2017 / Portale
 

W Onecie startuje nowy program Małgorzaty Ohme

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Nowy program, „Oczami matki”, zadebiutuje jutro w Onecie. Będą to rozmowy Małgorzaty Ohme z matkami znanych osób ze świata mediów, sztuki, showbiznesu i sportu. Gościem pierwszego odcinka, który wyemitowany zostanie jutro, będzie matka Omeny Mensah, dziennikarki i prezenterki.

Małgorzata Ohme zapyta swoje rozmówczynie, jakimi były matkami, jak się rozwijały ich dzieci, o czym marzyły, jakie sprawiały problemy i jak one sobie z nimi radziły. Mamy opowiedzą o tym, jak odkryły talent swoich dzieci oraz jak sukces ich dzieci zmienił ich życie. 

- Za wszystkimi naszymi historiami kryją się historie naszych matek, bo to w ich historiach rozpoczęła się nasza własna. Zawsze uważałam, że za sukcesem człowieka stoi jego mama. Dlatego program „Oczami matki” jest podziękowaniem dla wszystkich mam - nie tylko dla tych wspaniałych matek, z którymi rozmawiam. Jest także podziękowaniem dla mojej mamy - mówi Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme odwiedzi ich domy, place zabaw, szkoły, boiska, parki - miejsca, które były kluczowe dla obudzenia talentu dziecka i które odegrały istotną rolą w jego rozwoju. Każda rozmowa zakończy się spotkaniem mamy i dziecka, podczas którego krótko powiedzą o swojej wzajemnej relacji. 

Program składa się z 8 odcinków, w pierwszym odcinku wystąpi mama Omeny Mensah, w kolejnych: mama Barbary Kurdej-Szatan oraz Aleksandry i Magdaleny Popławskich.

„Oczami matki” będzie można oglądać także na VoD.pl oraz na YouTube i Facebooku.

 

 

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.