21.11.2017 / Portale
 

Więcej sportu na stronie głównej Interii

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Interia, która niedawno ogłosiła współpracę z Eurosportem, teraz modernizuje stronę główną swojego serwisu tak, by sportu było na niej więcej. Nowa sekcja sportowa poświęcona Eurosport.interia.pl ma pozwolić użytkownikom na szybsze i łatwiejsze dotarcie do materiałów sportowych, ze szczególnym naciskiem na treści wideo. Od strony redakcyjnej serwisem zarządzają wspólnie Michał Białoński, szef redakcji sportowej Interii oraz Rafał Sak, Chief Internet Editor w Eurosporcie. 

- Interia to portal ceniony za obiektywizm informacji i pluralizm opinii, mocny w obszarze szeroko pojmowanego lifestylu i poradników. Nie byliśmy jednak równie mocno kojarzeni ze sportem, więc z radością zaczynamy grę, w której strzelać będziemy z Eurosportem do jednej bramki – mówi Krzysztof Fijałek, Redaktor Naczelny Interii. – Marka Eurosportu na międzynarodowym rynku telewizji sportowych jest wyjątkowa. W Interii z kolei wiemy, jak zbudować i utrzymać zasięg w internecie, znamy specyfikę tego medium. Połączenie potencjałów Eurosportu i Interii oraz naszych unikatowych doświadczeń gwarantuje, że jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nową propozycję dla wszystkich pasjonatów sportu.

– Serwis Eurosport.interia.pl ma być miejscem, w którym wszyscy fani sportu znajdą interesujące ich treści. Duży nacisk kładziemy na materiały wideo – zarówno te dedykowane digitalowi, produkowane przez centralę Eurosportu, jak i programy specjalne, realizowane lokalnie oraz fragmenty zawodów sportowych transmitowanych na antenach. Dzięki połączeniu redakcji będziemy mogli dostarczyć użytkownikom wartość dodaną w postaci rzetelnych dziennikarsko, pogłębionych merytorycznie artykułów, wywiadów, analiz i relacji na żywo. Dodatkową wartością będą eksperckie opinie naszych komentatorów. To wszystko jest dopiero początkiem, bo wspólnie zastanawiamy się nad nowymi formatami, które sprawią, że serwis będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkowników – zapowiada Rafał Sak.

Eurosport.interia.pl ruszył u progu bogatego w atrakcje sezonu zimowego. Już w miniony weekend przyciągnął kibiców ciekawych relacji z inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich, która miała miejsce na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. W okresie noworocznym czeka nas jak zwykle Turniej Czterech Skoczni, a styczeń to Rajd Dakar. W lutym ogromu wrażeń dostarczą igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. Eurosport.interia.pl przedstawi wyczerpujące relacje ze wszystkich tych imprez, w tym materiały niedostępne w innych internetowych serwisach sportowych i kanałach telewizyjnych.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.