Janmedia zwiększa efektywność serwisów ING Banku Śląskiego

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Agencja interaktywna Janmedia w grudniu i styczniu przeprowadziła badania użyteczności serwisów ING Banku Śląskiego.

W trakcie trzech projektów zbadano serwis WWW INGBank.pl, serwis transakcyjny ING BankOnLine oraz sprzedażowe serwisy Banku na portalach. Celem badań było określenie, w jaki sposób można zwiększyć użyteczność i efektywność serwisów.

W przypadku serwisu WWW oraz serwisów na portalach głównym celem było wygenerowania zaleceń pozwalających na poprawę efektywności sprzedaży. W przypadku systemu transakcyjnego skupiono się na polepszeniu wygody i intuicyjności korzystania z systemu elektronicznej bankowości.


Prace prowadzone w dwóch zespołach przebiegały równolegle i opierały się na bardzo intensywnej komunikacji z klientem. W jej wyniku udało się zrealizować projekt w zakładanych ramach czasowych i z zachowaniem wysokiej jakości pracy.

ING Bank Śląski dołączył tym samym do grona klientów Janmedia. Agencja wcześniej pracowała dla takich klientów z branży finansowej jak: LUKAS Bank, Pekao S.A., Bank Światowy, Euronet Worldwide, Gener ING Bank Śląski dołączył tym samym do grona klientów Janmedia. Agencja wcześniej pracowała dla takich klientów z branży finansowej jak: LUKAS Bank, Pekao S.A., Bank Światowy, Euronet Worldwide, Generali.
 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (4)
Krzysztof Adamus
1. Krzysztof Adamus 11.01.2007 / 01:11
Rozumiem, że badania były przeprowadzane z myślą o tym, aby sugerowane przez was zmiany wprowadzić w życie. Można wiedzieć kto będzie odpowiedzialny za te działania? Janmedia, czy jakaś inna firma?
Tomek
2. Tomek, 83.15.246.*, 11.01.2007 / 08:25
Zmiany będą wdrażać podmioty do tej pory obsługujące dany system.
Lukasz
3. Lukasz, 83.25.205.*, 12.01.2007 / 15:34
miedzy "Celem badań było określenie, w jaki sposób można zwiększyć użyteczność i efektywność serwisów." a "Janmedia zwiększa efektywność serwisów ING Banku Śląskiego" jest jeszcze spora przepasc, tym bardziej, ze za ewentualne wdrozenie zmian beda odpowiedzialne inne firmy. Oczywiscie zycze, zeby sie faktycznie wyszlo wszystko zgodnie z tytulem tego newsa, ale wydaje mi sie ze mozna go bylo inaczej zatytulowac. Traktujcie to prosze jako uwage na temat samej formy interaktywnie.com niz jako komentarz do zlecenia, o ktorym mowa w tym newsie.
Tomek
4. Tomek, 83.27.128.*, 12.01.2007 / 17:21
@Lukasz - generalnie zgadzam sie z logika Twojego wywodu :) Niemniej badanie to jest pierwszym krokiem do zwiekszenia efektywnosci czyli sformulowanie "Janmedia zwieksza" jest poprawne. Nasza praca nie konczy sie na audycie ale pozniej zmienia sie w biezace konsultacje i pomoc, to ciagly proces zatem bedac w jego trakcie piszemy, ze zwiekszamy efektywnosc tak jak piszesz, ze projektujecie serwis :) Niemniej oczywiscie zgadzam sie, ze najciekawsze dla nas wszystkich sa zmiany, ktore zobaczymy po naszej pracy na stronie klienta oraz to jak wplynie to na badane wskazniki.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.