
15-16 października 2011 Centrum Hewelianum w Gdańsku zostanie opanowane przez (nie)znanych przedstawicieli polskiej blogosfery. Tematem przewodnim drugiej edycji Blog Forum Gdańsk będzie perspektywa rozwoju tej formy komunikacji.
15-16 października 2011 Centrum Hewelianum w Gdańsku zostanie opanowane przez (nie)znanych przedstawicieli polskiej blogosfery. Tematem przewodnim drugiej edycji Blog Forum Gdańsk będzie perspektywa rozwoju tej formy komunikacji.
Gdańsk – miasto wolności po raz kolejny organizuje ogólnopolską debatę poświęconą nowym mediom. Przyczynia się do tego nowoczesne myślenie Gdańska o szerokorozumianej kulturze. To w Gdańsku dyskutuje się na tematy wolności, także w kontekście Internetu. – Gdańsk od dawna konsekwentnie tworzy wizerunek miasta wolności. Ma on swoje źródło we wspaniałej historii tej metropolii, ale co ważniejsze, odnosi się także do tego, jakim miejscem Gdańsk jest dziś. W Gdańsku kultura, podobnie jak i w blogosferze, powstaje oddolnie i spontanicznie. Dlatego właśnie tutaj po raz drugi organizujemy Blog Forum – mówi Anna Zbierska, Dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta.
Dwudniowe spotkanie zostanie, podobnie jak w 2010 roku, podzielone na kilka bloków tematycznych.
– Obecnie trwają ostateczne rozmowy potwierdzające udział wybitnych prelegentów i gości specjalnych Forum, których nazwiska będziemy sukcesywnie ogłaszać – zapowiada Ewa Salamon, koordynatorka Forum. – Bazujemy na zeszłorocznych dobrych praktykach, ale planujemy liczne nowości. Szczegóły związane z rejestracją przedstawimy na przełomie sierpnia i września 2011.
Więcej informacji:
www.facebook.com/BlogForumGdansk.
Gdańsk, jako pierwsze miasto w Polsce, zorganizowało w grudniu 2010 roku pierwszą ogólnopolską konferencję blogerów. Konferencja została podzielona na cztery obszary tematyczne:
- Wolność i etyka blogera.
- Społeczna i kulturalna rola blogosfery
- Publicystyka w dobie nowych mediów
- Współpraca, komunikacja i networking
Gwiazdami BLOG FORUM GDAŃSK 2010 byli: amerykański analityk cyfrowy, socjolog i futurysta – Brian Solis, Sami Ben Gardhia – tunezyjski bloger monitorujący wolność słowa w sieci oraz Arzu Geybullayeva, jedna z niewielu blogerek w Azerbejdżanie piszących po angielsku. Spośród polskich blogerów udział gdańskim Forum wzięli, m.in.: Igor Janke (salon24.pl), Eliza Mórawska (whiteplate.blogspot.com), Kominek (Kominek.in), Artur Kurasiński (AK74.pl), Grzegorz Marczak (Antyweb.pl), Maciej Budzich (blog.mediafun.pl), Natalia Hatalska (hatalska.com).
Oprócz wykładów, dyskusji i paneli eksperckich, na uczestników forum czekały też wydarzenia towarzyszące: wycieczka „Gdańsk – szlakiem wolności”, kolacja integracyjna z udziałem wszystkich gości konferencji oraz Director’s Cut filmu “Blogersi” w reżyserii Jarosława Rybusa.
Organizator: Miasto Gdańsk
Partner: Centrum Hewelianum
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»