3.01.2011 / PRportal.pl
 

Ruszył nowy serwis internetowy SAM S.A.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Imago PR
 

Planer podróży, informacje o warunkach pogodowych i kalkulator kosztów przejazdu to główne, z przygotowanych dla kierowców, funkcjonalności nowego serwisu internetowego autostrady A4 Katowice-Kraków. Serwis podzielono na dwie części – korporacyjną dotyczącą zarządcy autostrady i produktową zawierającą najważniejsze informacje dla kierowców.

W części serwisu internetowego dedykowanej użytkownikom autostrady A4 Katowice-Kraków, kierowcy wybierający się w stronę Krakowa lub Katowic, mogą skorzystać m.in. z planera podróży, który po wpisaniu adresu początkowego i docelowego wyznacza trasę, a kalkulator pokazuje koszt przejazdu autostradą. Ponadto za pośrednictwem serwisu, kierowcy mogą dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się po autostradzie A4 Katowice-Kraków oraz jak obniżyć koszty przejazdu, korzystając z biletów rabatowych.

W części korporacyjnej serwisu, poświęconej spółce SAM S.A., zarządcy autostrady A4 Katowice-Kraków, znajduje się szereg informacji na temat działalności firmy, realizowanych inwestycji oraz opis infrastruktury autostradowej. W sekcji dedykowanej SAM S.A. funkcjonuje także biuro prasowe, gdzie zamieszczane są bieżące oraz archiwalne komunikaty dla przedstawicieli mediów.

Nowy serwis uruchomiono pod dotychczasowym adresem www.autostrada-a4.com.pl.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.