27.12.2010 / PRportal.pl
 

Serwis ePodatnik.pl uruchomił nową bezpłatną usługę e-Pytania

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
PRportal.pl
 

Serwis ePodatnik.pl uruchomił nową bezpłatną usługę e-Pytania. W ramach tej usługi internauta będzie mógł bezpłatnie otrzymać odpowiedź na swoje pytanie dotyczące rozliczeń rocznych PIT. W sprawach podatkowych pytać będą mogli zarówno podatnicy rozliczający się z własnych dochodów uzyskanych w roku 2010, jak i płatnicy wystawiający osobom zatrudnionym PIT-11 czy PIT-40.

Redaktorem naczelnym serwisu ePodatnik.pl jest Artur M. Brzeziński, współtwórca serwisu podatkowego PIT.pl. W oparciu o doświadczenia nabyte w największych polskich e-wydawnictwach serwis ePodatnik.pl projektuje i tworzy od sierpnia br. pomocne poradniki oraz usługi. Jedną z tych usług są właśnie e-Pytania.

„Internet nie znosi próżni. Kiedy zauważyliśmy, że serwis PIT.pl zawiesił odpowiedzi na pytania czytelników, natychmiast postanowiliśmy wesprzeć podatników w ich nierównej walce z fiskusem zanim zrobi to ktoś inny. W ciągu kilku dni uruchomiliśmy nową usługę e-Pytania. Mamy już pierwszych zarejestrowanych użytkowników.” – wyjaśnia Artur M. Brzeziński, redaktor naczelny. „Warto podkreślić, że pomimo profesjonalnego podejścia do pytań naszych użytkowników usługa pozostanie do końca kwietnia 2011 r. bezpłatna. Mamy też nadzieję, że przyjęte nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwolą na poszerzenie zakresu świadczonych usług bez konieczności zmuszania użytkowników do ponoszenia jakichkolwiek opłat.”

Przełom roku przynosi polskim podatnikom wiele zmian. Podążając w ślad za potrzebami internautów redakcja serwisu ePodatnik.pl już przygotowuje nowe usługi. ePodatnik.pl pracuje m.in. nad uruchomioną już wersją beta klasyfikacji PKWiU 2008 powiązaną ze stawkami VAT z roku 2011. Podczas prac nad projektami rozporządzeń Ministra Finansów zwrócono ich autorom uwagę na nieuwzględnienie nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług. Dzięki temu podatnicy unikną na przykład preferencyjnej stawki VAT na opłaty za dodatkowy bagaż przy usłudze… odprowadzania ścieków czy zbiórki odpadów. W tym roku nawet fiskus gubi się w nowelizacjach ustawowych i projektach aktów wykonawczych. Zadaniem serwisu ePodatnik.pl jest niesienie w tym właśnie zakresie bezpłatnej pomocy polskim internautom.

Obecnie serwis ePodatnik.pl odwiedza około 3500 unikalnych użytkowników dziennie.

źródło/autor: ePodatnik.pl

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • OSOM STUDIO OSOM STUDIO

  Jesteśmy agencją interaktywną, która kompleksowo wspiera obecność firm w Internecie. Wdrażamy strategie i...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.