
W czerwcu br. ruszyło internetowe biuro podróży Travelasystent.pl. Na jego stronie www można nie tylko znaleźć bogaty wybór wycieczek z gwarancją najniższej ceny, ale także porozmawiać z pierwszym w branży turystycznej Wirtualnym Doradcą, który zna wiele faktów przydatnych turystom, od ceny wizy egipskiej, poprzez czas przelotu na Majorkę, aż po napięcie elektryczne w gniazdkach w [...]
W czerwcu br. ruszyło internetowe biuro podróży Travelasystent.pl. Na jego stronie www można nie tylko znaleźć bogaty wybór wycieczek z gwarancją najniższej ceny, ale także porozmawiać z pierwszym w branży turystycznej Wirtualnym Doradcą, który zna wiele faktów przydatnych turystom, od ceny wizy egipskiej, poprzez czas przelotu na Majorkę, aż po napięcie elektryczne w gniazdkach w Kenii.
Nowa platforma turystyczna zawiera tysiące ofert renomowanych polskich touroperatorów. Dzięki niej, można łatwo znaleźć i zarezerwować wakacyjną podróż zagraniczną. W przyszłości, oferta biura zostanie wzbogacona o bilety lotnicze oraz możliwość dokonania rezerwacji hotelu w dowolnym miejscu globu i uiszczenia opłaty dopiero w momencie przybycia na miejsce. Travelasystent.pl umożliwia użytkownikom dodawanie komentarzy, dzięki czemu po powrocie można podzielić się wrażeniami i polecić bądź odradzić pobyt w danym miejscu. Z okazji rozpoczęcia działalności, dla nabywców wybranych wycieczek przewidziano atrakcyjne upominki.
Rezerwację można przeprowadzić całkowicie poprzez stronę internetową lub za pomocą call center, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 i w sobotę od 9 do 13.
„Warto pamiętać o tym, że kupując wycieczkę na stronie Travelasystent.pl nie płacimy żadnej dodatkowej opłaty związanej z pośrednictwem. Gwarantujemy najniższe ceny, dokładnie takie, jak u bezpośredniego organizatora wyjazdu.” – mówi Mariusz Tomczak, założyciel Travelasystent.pl.
Poza bogatą ofertą wyjazdów, na stronie Travelasystent.pl znajduje się pierwszy w polskiej branży turystycznej wirtualny doradca. Oliwia, bo tak ma na imię doradca, odpowiada na pytania klientów dotyczące miejsc, które chcieliby odwiedzić. Już teraz zna ponad tysiąc faktów turystycznych, a do końca przyszłego roku ta liczba przekroczy 5 tysięcy. Wyposażono ją w wiedzę na temat bardziej i mniej popularnych kierunków turystycznych.
Dotychczas, wyjeżdżając na wycieczkę do obcego kraju, ludzie zwykle szukali informacji na forach dyskusyjnych bądź w różnych przewodnikach. Teraz, wykorzystując techniki sztucznej inteligencji, całą tę wiedzę zgromadzono w jednym miejscu. Dzięki rozmowie z wirtualną postacią umieszczoną na witrynie internetowej biura podróży, klienci o każdej porze dnia i nocy mają dostęp do praktycznych informacji dotyczących miejsca planowanego wypoczynku oraz mogą łatwiej i szybciej dokonać wyboru celu podróży.
„Dzięki Oliwii można poznać wiele potrzebnych i interesujących faktów o miejscu naszego pobytu w ciekawy i nietypowy sposób, bez nudnego przebijania się przez kolejne fora internetowe czy poradniki turysty.” – dodaje Mariusz Tomczak.
Ciekawostką jest, że Wirtualny Doradca będzie zmieniał swoje oblicze w zależności od pory roku. W lecie klientom biura będzie doradzać specjalistka w stroju plażowym, zaś zimą w stroju narciarskim.
Wirtualny Doradca został zrealizowany przez firmę Stanusch Technologies, jednego z liderów na tym rynku.
źródło/autor: Travelasystent.pl
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Zgadzam się ze sirsporky. Moim zdaniem awatar wiele ułatwia w wyszukiwaniu odpowiedniej oferty. Tak więc oprócz dobrej promocji biura, pełni on (a raczej ona ;) ) też całkiem przydatną rolę ;)
według mnie największą zaletą tego rozwiązania nie jest wypełnianie pól formularza za pomocą asystenta, bo to faktycznie można zrobić szybciej samemu, ale rozpoznawanie i wyszukiwanie ofert pisanych w języku naturalnym. Na przykład jeśli się napisze: \"interesują mnie wakacje w Grecji, w hotelu ***, z dojazdem autokarem\", asystent wyszukuje odpowiednią ofertę.
Jestem fanką takich rozwiązań, pamiętam, że kiedyś miło sobie gawędziłam z bardzo pomocnym awatarem IKEA, a niestety tym razem czuję się zawiedziona. Wpisałam niepoprawną datę, miła asystentka mnie nie poprawiła, nasłuchałam się pytań, przeklikałam do końca i wypluło mi zero wyników (tak, mogłam zacząć od nowa po tym jak mi wyrecytowała pełne opcje wyszukiwania, ale tym bardziej natrafiałam na błąd). \"Rozmowa\" z wirtualną konsultantką trwa dłużej niż wypełnianie formularza, a w przypadku braku pasujących wyników, trzeba cały proces przerabiać od nowa - nie mogę zerknąć na to co zadeklarowałam i szybko sobie wybrane opcje poszerzyć. Według mnie awatar nie powinien służyć tylko jako PRowy gadżet, ma przede wszystkim ułatwić znalezienie informacji, a przy okazji wzbudzać zaufanie i sympatię.
Awatar faktycznie bardzo fajny i zawiera mnóstwo informacji. Jestem tylko ciekawy czy uda im się rozwinąć skrzydła na tym trudnym rynku.
Rewelacyjny pomysł, żeby się wyróżnić spośród internetowych biur podróży. Poza tym bardzo przyjemny dla oka ten wirtualny asystent ;)
Podoba mi się ten pomysł z awatarem. Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości odpowiedzi jakie zna i tego jak w sumie płynnie chodzi. Aż dziwne, ze nikt wcześnie j na coś takiego nie wpadł na polskim rynku.