20.09.2011 / PRportal.pl
 

YetiPay wpadł w sieć

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

YetiPay otwiera się na blogosferę. Jednym z pierwszych partnerów systemu mikropłatności został blog SpidersWeb, który należy do czołówki polskich blogów poświęconych technologiom i gadżetom. Przemysław Pająk, autor bloga jako pierwszy wprowadził przycisk doceń z Yeti na swoją stronę.

„System donacyjny rzeczywiście jest niezwykle ciekawy, bo może dać odpowiedź na to, czy czytelnicy blogów, którzy należą przecież do elity internautów są w stanie sami z siebie docenić pracę blogerów i wspierać ich mikropłatnościami. Wierzę, że tak będzie. I marzę, aby Spider’s Web mógł „żyć” bardziej z tekstów, a mniej z reklamy” – mówi Pająk.

„Nikt tak jak blogerzy nie wie, że jakość ma swoją cenę. Ciekawe materiały nie spadają z nieba, stoją za nimi godziny pracy, spotkań, konferencji. Czytelnicy zaczynają to rozumieć, tym bardziej, że łatwiej jest docenić pracę konkretnej osoby niż bezosobowego portalu. Tym bardziej, że nie ogranicza nas sztywny cennik, YetiPay pozwala wesprzeć autora dowolną kwotą, nawet kilkoma groszami, jest to system dla każdego” – mówi Piotr Żychliński z YetiPay.

Idea jest prosta, bloger umieszcza na stronie przycisk doceń z Yeti, który umożliwia przekazanie dowolnej, nawet kilkugroszowej darowizny. Czytelnicy mogą w ten sposób wyrazić sympatię do autora lub uznanie za konkretny artykuł. YetiPay pozwala zrobić to szybko, bo zaledwie w ciągu dwóch kliknięć.

YetiPay jest idealnie dostosowany do środowiska blogerów w Polsce. Posiada bardzo atrakcyjny cennik przygotowany z myślą o blogerach oraz wygodny i szybki sposób na integrację. System nie wymaga logowania się do banku, ani odrywania się od czytania artykułu, wszystko odbywa się w małym okienku na stronie bloga. YetiPay działa jak wirtualna portmonetka, aby z niej korzystać należy zasilić ją przelewem elektronicznym, tradycyjnym lub kartą kredytową.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.