5.10.2018 / Social media
 

TalentTube ma już ponad 1300 zarejestrowanych influencerów

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
fot. Pexels
fot. Pexels

Uruchomiona w czerwcu przez sieć partnerską TalentMedia, automatyczna platforma do prowadzenia kampanii na YouTube – TalentTube.tv, odnotowała ponad 1300 zarejestrowanych influencerów. 

- Po kilku miesiącach działania TalentTube możemy powiedzieć, że platforma zdaje egzamin, a wprowadzone przez nas rozwiązanie było na tym rynku potrzebne. Pokazuje to nie tylko bardzo szybkie pozyskanie imponującej liczby zarejestrowanych influencerów, ale i marek, które zadowolone z efektów pierwszych kampanii, zlecają kolejne, jak np. Mixit.pl. Dla ecommerce to jest szczególnie dobre rozwiązanie, bo przy relatywnie niskich kosztach można szybko sprawdzić, czy dana kampania przynosi efekty – komentuje Lidija Vukić, dyrektor zarządzająca TalentTube.tv. 

TalentTube pomaga markom wybrać grono autorów na YouTube, którzy "pasują" do danego produktu i zachęcić ich do udziału w kampanii reklamowej. Rozliczenie nastąpi automatycznie poprzez platformę, wyłącznie za zrealizowaną i zweryfikowaną liczbę wyświetleń treści.

Kanały YouTuberów zrzeszonych na platformie mają łącznie ponad 36 mln subskrypcji. Na TalentTube zarejestrowanych jest również 70 klientów, którzy prowadzą na tę chwilę 30 kampanii. Wśród marek, które prowadzą obecnie działania są m.in. Tymbark czy wydawnictwo Insignis Media, dla którego będą realizowane długofalowe działania. W najbliższych tygodniach wystartują również kampanie producentów zabawek i ubrań. Od początku istnienia platformy regularne działania z YouTuberami prowadzi m.in. czeski sklep Mixit.pl. 

- Od pewnego czasu angażujemy influencerów do promocji naszych książek natomiast platforma Talenttube.tv znacznie tę współpracę usprawnia i poszerza. Społeczność influencerów internetowych bardzo szybko się zmienia i rozrasta, śledzenie tych zmian i nawiązywanie nowych kontaktów byłaby dla nas bardzo kosztowna i czasochłonna. Platforma Talentube.tv ten problem rozwiązuje. Tym chętniej skorzystaliśmy z możliwości jakie daje platforma, bo efekty są szybko widoczne i co najważniejsze dla nas bardzo zadowalające. Stąd decyzja o kontynuacji i długofalowej współpracy z TalentTube – komentuje Paweł Brzozowski z Insignis Media. 

Jeszcze w tym roku, TalentMedia ma zakończyć proces wdrażania platformy na rynku bułgarskim. Z początkiem nowego wystartują analogiczne platformy na pozostałych, zapowiadanych rynkach CEE. 

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.