24 marca br. w siedzibie Agory odbędzie się X seminarium z cyklu "Rewolucja w komunikacji". Temat najnowszego spotkania to: "Diagnoza Internetu 2009: jacy naprawdę są Polacy w internecie?".
24 marca br. w siedzibie Agory odbędzie się X seminarium z cyklu "Rewolucja w komunikacji". Temat najnowszego spotkania to: "Diagnoza Internetu 2009: jacy naprawdę są Polacy w internecie?".
Projekt seminariów „Rewolucja w komunikacji” realizowany jest przez portal Gazeta.pl i Fundację InternetPR.pl od 2006 roku. Jego głównym celem jest obserwacja, analiza i upowszechnianie pozytywnych zmian zachodzących w komunikacji społecznej, a związanych z internetem. Częścią projektu są seminaria poświęcone najważniejszym trendom, technikom i narzędziom nowoczesnej komunikacji, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
W ostatnich latach spotkania gromadziły przeszło setkę słuchaczy – specjalistów z branży marketingowej i PR, dziennikarzy i znanych blogerów.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.30 w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10. Wstęp wolny.
Tematyka najbliższego spotkania zostanie poświęcona „Diagnozie Internetu”, pierwszemu tak dużemu badaniu polskich użytkowników sieci przeprowadzonemu wyłącznie w internecie.
W seminarium udział wezmą:
- Edwin Bendyk, Polityka
- dr Krzysztof Krejtz, SWPS
- Anna Streżyńska, UKE
- Magdalena Gaj, Ministerstwo Infrastruktury
- Witold Drożdż, MSWiA
- Karol Wieczorek, Netia
- Tomasz Hodakowski, Intel
- dr Marcin Kowalczyk, UW
- dr Marzena Cypryańska, SWPS
- dr Izabela Krejtz, Instytut Psychologii PAN
- Tomasz Adamczyk, Artegence / cel finansowy
- Dominik Kaznowski, Xevin Consulting / cel społeczny
- Edward Krzemień, Agora / cel informacyjny
- Dominik Matuzewicz, Monster Worldwide Polska / cel praktyczny
- dr Jarosław Milewski, SWPS / cel techniczny
- dr Alek Tarkowski, Creative Commons Polska / cel kreatywny
- Artur Waliszewski, Google Polska / podsumowanie
Osoby zainteresowane spotkaniem proszeni są o rejestracje na stronie www.rewolucjawkomunikacji.pl. Interaktywnie.com objęło patronat nad konferencją.
Program „Diagnoza Internetu” to projekt badawczy portalu Gazeta.pl i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wyniki badań można oglądać pod adresem DiagnozaInternetu.org . Serwis ten powstał równolegle z serwisem Netochron.pl, który służy prezentacji wyników badania percepcji zagrożeń internetowych realizowanych przez Gazeta.pl razem z CBOS. Za techniczną realizację obu serwisów odpowiedzialna jest 3e Software House & Interactive Agency.
Pobierz ebook "Ebook z raportem: Jak wybrać software house dla działań marketingowych i e-commerce"
Zaloguj się, a jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo zalogować przez Facebooka.
Interaktywnie.com jako partner Cyber_Folks, jednego z wiodących dostawców rozwiań hostingowych w Polsce może zaoferować …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Skorzystaj z kodu rabatowego redakcji Interaktywnie.com i zarejestruj taniej w Nazwa.pl swoją domenę. Aby …
Zobacz profil w katalogu firm
»
W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i większą …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane …
Zobacz profil w katalogu firm
»
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social …
Zobacz profil w katalogu firm
»
<blockquote>Natomiast stosunek jakości do ceny jest naprawdę wysoki :)</blockquote> zwłaszcza, że seminarium darmowe, ha ha. Nie chcę zachwalać Agory, każdy ma swoje zdanie wyrobione, ale wyjątkowo często na odbywają się tam otwarte spotkania.
Warto. Spotkania są w miarę kameralnie a prezentacje często przekształcają się w dyskusje.<br /> <br /> Oczywiście poziom samych wystąpień zależy od prelegentów - jedne są lepsze drugie gorsze. Natomiast stosunek jakości do ceny jest naprawdę wysoki :)
Miło, miło. Obsada prelegentów robi wrażenie. Czy ktoś uczestniczył w poprzednich edycjach? Kilka szczegółów, czy było warto?