20.04.2017 / Wyszukiwarki
 

Google Earth z nowymi funkcjami. Co przynosi aktualizacja? [WIDEO]

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 

Google Earth wreszcie doczekał się aktualizacji. Jedną z najciekawszych zmian, spośród tych, które zafundowali mu producenci jest tryb "Odkrywca", dzięki którym można wirtualnie podróżować po przeróżnych zakątkach świata. Każda podróż przebiega pod wybranym tematem przewodnim i "pod opieką" przewodnika.

Interaktywne wycieczki opracowane zostały przez Google wspólnie z BBC Earth. W ofercie dostępnych jest ponad 50 destynacji, a z każdym dniem, dzięki społeczności internautów, mają dochodzić kolejne. Użytkownicy będą mogli podziwiać muzea, miasta lub krajobrazy poprzez prezentacje multimedialne, zdjęcia sferyczne i filmy. Niestety, póki co są one dostępne w języku angielskim. 

Z Google Earth można też planować podróż. Aplikacja wskaże bowiem miejsca, które warto odwiedzić w wybranych miastach, a jeśli nie wiemy, co chcemy zobaczyć, mamy do dyspozycji, funkcji=ę "Szczęśliwy traf". Przenosi ona użytkownika do losowo wybranego miejsca i prezentuje jego krótki opis.

Z nowego Google Earth mogą już korzystać posiadacze smartfonów z Androidem i użytkownicy przeglądarki Chrome. Pozostali muszą poczekać, Google ma być dostępna także na pozostałych przeglądarkach i systemach. 

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.