Paweł Hryciuk
Paweł Hryciuk 2010-10-12 12:48:19

Tanie portale aukcyjne

Ostatnio sprzedawałem większą ilość rzeczy na allegro i zauważyłem, że jednak strasznie zdzierają na prowizjach. Czy inne portale aukcyjne też są takie drogie, czy jednak wraz z ich mniejszą popularnością, niższe są też opłaty? Jakie serwisy polecilibyście, żeby zaoszczędzić?

« Poprzednia  2 / 2 
Marek Piwnik
11. Marek Piwnik 03.11.2010 / 14:32
No cóż nie każdy sprzedaje legalne towary na Allegro, więc nie płaci jeszcze podatku. A tak poza tym to moim zdaniem każdy kto coś sprzedaje, powinien natychmiast płacić podatek:) Nie ważne czy to kabelek, bielizna, zabawki. W takim wypadku nasze państwo wyeliminowało by zupełnie szarą strefę:)
Kamil Trzosek
12. Kamil Trzosek 03.11.2010 / 21:28
Ciekawe co zrobią wszyscy ci co sprzedają na Allegro używane rzeczy z własnej szafy lub po dzieciaczkach. Jak się za nich skarbówka weźmie to będą mieli już duże problemy. Nie rozumiem po co takie rzeczy robić. Chociaż kasę pastwa można w różny sposób zasilać.
Adam Wolny
13. Adam Wolny 04.11.2010 / 10:13
No cóż- pewnie nic nie zrobią, ale już nie będą sprzedawać. Ja kupuje tam przeważnie ubranka dla córeczki. Dziecko tak szybko rośnie, że po prostu musiałbym wydać chyba majątek na nie. Niestety takie jest dzisiaj życie. Kupie, sprzedam i nic nie zarobie, tylko stracę:(
katarzyna krzak
14. katarzyna krzak 05.11.2010 / 09:41
Większość serwisów bazuje niestety tylko i wyłącznie na Allegro. Jeśli chcemy kupić lub sprzedać większe ilości pewnych towarów, to niestety musimy się godzić na dosyć wysokie prowizje. tak było od zawsze i niestety pewnie będzie i tak w przyszłości.
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.