22.12.2011 / PRportal.pl
 

T-Invest – certyfikowany partner Google klasy enterprise wdrożył Google Apps w firmie Trade Trans Sp. z o.o.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

T-Invest, certyfikowany partner Google klasy Enterprise Apps Reseller to największy polski dostawca rozwiązań Google Apps for Business. Firma zakończyła wdrożenie aplikacji Google w Trade Trans Sp. z o.o. z Warszawy i już planuje realizację kolejnych projektów.

T-Invest istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat i obecnie jest największym polskim dostawcą rozwiązań Google Apps for Business posiadającym certyfikat Google Enterprise Apps Reseller.

Trade Trans Sp z o.o. to kolejna firma, w której T-Invest wdrożył aplikacje Google. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na korzystanie z możliwości, jakie daje cloud computing.

“Projekt powstał w oparciu o najnowsze technologie i zaawansowane rozwiązania jakimi są Google Apps for Business. T-Invest przygotowała plan wdrożenia aplikacji po szczegółowej analizie potrzeb Klienta i dotychczasowego systemu IT, który nie tylko generował wysoki koszt eksploatacji, ale był także przyczyną licznych awarii i przestojów. Wdrożenie Google Apps umożliwiło firmie Trade Trans uniezależnić się od platformy sprzętowej, co w znacznym stopniu przyczyniło się do zmniejszenia kosztów. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość podłączenia urządzeń mobilnych do systemu, bez konieczności posiadania serwera.” – mówi Jan Olszewski, Dyrektor Techniczny T-Invest

“Nie bez znaczenia jest również fakt, że uproszczony został system zarządzania usługą email. Teraz wszystko odbywa się centralnie z Biura IT. Dzięki usługom Postini i Google Message Discovery 10 odpadła konieczność lokalnego backup-u, co znacznie ułatwia użytkownikom codzienną pracę oraz daje gwarancję bezpieczeństwa i skutecznej ochrony przed wirusami rozprzestrzeniającymi się drogą elektroniczną.” – dodaje Michał Dębkowski, IT Manager w firmie Trade Trans Sp. z o.o.

“Z perspektywy czasu stwierdzam, że zmiana infrastruktury IT była decyzją jak najbardziej trafną. Teraz mamy dostęp do profesjonalnych i łatwych w obsłudze narzędzi informatycznych, kompatybilnych ze smartfonami i tabletami, z dowolnego miejsca na świecie przez przeglądarkę internetową, a także gwarancję bezpieczeństwa i znaczne obniżenie kosztów. Dzięki migracji na system Google Apps for Business dział IT został znacznie odciążony i może skoncentrować się na biznesowych zastosowaniach IT w naszej firmie.” – podsumowuje Zbigniew Janicki, Prezes Zarządu Trade Trans Sp. z o.o.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.