24.01.2011 / PRportal.pl
 

Tytuł MVNO Roku i Złoty Bell dla DIALOGu

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
PRportal.pl
 

Telefonia DIALOG otrzymała nagrodę Złoty Bell w kategorii MVNO Roku przyznawaną przez redakcję i czytelników branżowego miesięcznika Mobility. Nagroda została wręczona podczas Gali „Mobility Trends 2010” zorganizowanej z okazji 10-lecia magazynu.

- Gdy wprowadzaliśmy niecały rok temu Diallo na polski rynek, analitycy nie wróżyli nam sukcesu. Rynek był nasycony, konkurencja olbrzymia, kolejne MVNO nie osiągały spektakularnych wyników, albo wręcz znikały z rynku – mówi Arkadiusz Miszuk, prezes zarządu Telefonii DIALOG. – Tymczasem okazało się, że nasz pomysł na pierwszą prawdziwie konwergentną ofertą łączącą komórkę z telefonem stacjonarnym, kierowany do własnej bazy klienckiej, był niezwykle trafiony. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że znaleźliśmy i wykorzystaliśmy swoją niszę. Dziękuję wszystkim: kapitule za docenienie pomysłu, pracownikom zaangażowanym w projekt za jego realizację oraz przede wszystkim klientom za zaufanie! – dodaje.

DIALOG usługę telefonii komórkowej Diallo, realizowaną w oparciu o model operatora wirtualnego (MVNO), wprowadził na rynek w lutym 2010 r. Oferta składa się zarówno z usługi abonamentowej (postpaid), jak i na kartę (prepaid). W ramach oferty abonamentowej w ofercie Diallo wprowadzono pierwsze na polskim rynku taryfy konwergentne – Diallo Wspólny, łączące telefonię komórkową ze stacjonarną, dostępne dla wszystkich użytkowników telefonii stacjonarnej DIALOGu (również na obcej sieci). Na koniec roku 2010 roku liczba sprzedanych kart SIM Diallo wyniosła ok. 30 tys.

Gala Mobility Trends, zorganizowana w 2011 roku po raz pierwszy, ma mieć od tej pory charakter cykliczny. W premierowej odsłonie udział wzięło ok. 500 przedstawicieli branż związanych z nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi. Podczas Gali wręczono nagrodę „Złoty Bell” za najlepsze produkty i usługi 15 kategoriach: Telefon Roku, Laptop Roku, Operator Roku, Gadżet Roku, Nawigacja Roku, Netbook Roku, MVNO Roku, Debiut Roku, Człowiek Roku, Usługa Pre-paid Roku, Usługa Post-Paid Roku, Usługa Roku Biznes, Usługa Roku On-line, Wydarzenia Roku oraz Producent Roku. Zwycięzców wyłoniło profesjonalne jury złożone z przedstawicieli redakcji, UKE, PAN, Politechniki Warszawskiej oraz specjalistów z branży. W 9 kategoriach kandydatów w konkursie zgłaszali czytelnicy Mobility. Honorowy Patronat nad konkursem i Galą objęli: UKE oraz Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.