11.09.2012 / Realizacje
 

Allegro promuje modę na jesień. Rusza kampania serwisu

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

- Przygotowaliśmy przejrzystą koncepcję kampanii. Chcieliśmy, aby sesja zdjęciowa była nieskomplikowana, ale jednocześnie charakterystyczna - mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro. Postawiliśmy w niej na młodych, energicznych ludzi, a w scenografii w przewrotny sposób umieściliśmy elementy kojarzące się z internetem. Stąd na zdjęciach pojawiają się olbrzymie kursory i inne przyciski nawiązujące do Allegro. Dzięki nim kampania nabiera niebanalnego charakteru i wyróżnia się wśród innych modowych reklam.

Kampania kategorii "Odzież, Obuwie, Dodatki" ma trzy odsłony: wczesna jesień, dojrzała jesień oraz jesień/zima. Wszystkie przekazy reklamowe są utrzymane w podobnej stylizacji, przy czym różnią się dominująca kolorystyką i hasłami. Każdy etap kampanii to inna kreacja.

We wrześniu prezentowana będzie odsłona kończąca lato i rozpoczynająca jesień - utrzymana w stonowanej kolorystyce. W październikowej odsłonie kampanii pojawią się barwy polskiej złotej jesieni, z kolei listopad to chłodniejsze kolory i postawienie stylu militarnego w centrum zainteresowania.

Kreacje można zobaczyć w prasie oraz internecie, między innymi w największych polskich portalach informacyjnych jak Onet.pl, Interia.pl, Wp.pl czy Gazeta.pl i w wielu innych w ramach licznych zasięgowych pakietów, jak np. Arbo Beauty Moda, Arbo Kobieta, czy Behavia Trendsetterzy. Kampania będzie miała również swoją odsłonę w jesiennych wydaniach prasy lifestyleowej, w tym w Elle, Twój Styl, In Style, Cosmopolitan, Glamour, Avanti, Claudia, Maleman, Logo czy Men's Health.

Dodatkowo pod koniec września w kampanię zostaną zaangażowane blogerki modowe. Blogerki będą także jurorkami w konkursie dla fanów Moda Allegro na Facebooku. Zadaniem uczestników konkursu będzie przesłanie zdjęcia swojej stylizacji, zgodnej z obecnymi trendami mody i kolorami dominującymi w kampanii. Nagrodą w konkursie będą doładowane karty pre-paid, które można przeznaczyć na zakupy.

Kampanię przygotował Dział Marketingu Allegro we współpracy z agencją 180heartbeats + JUNG v. MATT i Fashion Agency Aliganza.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (9)
Sławomir Chojnacki
1. Sławomir Chojnacki 11.09.2012 / 16:36
mam dziwne wrażenie że allegro po prostu podpatruje konkurencje i dawno stracili swój błysk jeśli chodzi o pomysły..
Darek Murasz
2. Darek Murasz 07.08.2013 / 20:02
No dokładnie i przestaje się przede wszystkim kojarzyć jako jedyne znane miejsce do publikowania ogłoszeń.
Robert Modrz
3. Robert Modrz 10.08.2013 / 00:02
aha super
Filip Czotra
4. Filip Czotra 12.08.2013 / 12:40
Wiadomo na allegro świat się nie kończy...
Sebastian Glik
5. Sebastian Glik 27.08.2013 / 14:25
Ja słyszałem, że ludzie zaczynają przechodzić do innych tego typu portali, gdzie ogłoszenia są za darmo!
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.