15.10.2012 / Realizacje
 

Ceneo.pl wizerunkowo. Rusza szeroka kampania

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Ceneo.pl
Ceneo.pl

Ceneo rusza z kampanią wizerunkową, która ma umocnić pozycję porównywarki na rynku. Wśród użytkowników ma ona upowszechnić kupowanie w sieci od porównania cen produktu w różnych e-sklepach.

Rozpoczynająca się kampania obejmie zasięgiem kilka kanałów komunikacji - telewizję, internet, radio, prasę, kino i outdoor. W telewizji pojawią się dwa spoty, 30- i 15-sekundowy. Spoty będzie można zobaczyć między innymi w najważniejszych stacjach telewizyjnych takich jak TVN, Polsat, TV 4, Canal+, jak i pakietach niszowych TVNu i Polsatu. Wśród kanałów tematycznych możemy znaleźć między innymi Discovery, Animal Planet, czy BBC Entertainment.

W internecie będzie miała miejsce display'owa kampania w najpopularniejszych serwisach internetowych, jak Gazeta.pl, Onet.pl czy Wirtualna Polska i Interia.pl. Spot emitowany będzie także na Youtube'ie, VOD Onet, TVN Player, czy Ipla.pl.

Kampania będzie miała również swoją odsłonę w radiu w postaci spotów radiowych emitowanych w najpopularniejszych, polskich rozgłośniach radiowych takich jak RMF FM, Radio Zet, Polskie Radio Trójka, czy Roxy FM i Radio Złote Przeboje. Dodatkowo w kampanii nie zabraknie kreacji outdoorowych w postaci citylightów, czy też reklam w kinach sieci Helios i Cinema City.

Użytkownicy Facebooka będą mogli wziąć udział w konkursie na fan page'u Ceneo. Każdy uczestnik będzie mógł w nim stworzyć swojego mema, czyli w zabawny sposób opisać dowolny obrazek w myśl przewodniej idei kampanii „ ...zaczynam od...”, który będzie widoczny dla wszystkich pozostałych użytkowników.

Kampania została przygotowana przez krakowską agencję Opcom, która w głównej mierze jest odpowiedzialna za jej koncepcję kreatywną i artystyczną. Spoty reklamowe przygotowane przez dom produkcyjny: Better Film, za postprodukcję odpowiedzialne było Diamonds Factory. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom oraz dział zakupu mediów grupy Allegro. Kampania potrwa do końca listopada 2012.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.