5.03.2013 / Realizacje
 

Head & Shoulders z mobilną kampanią

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Listonic
Listonic
Reklama wyświetla się użytkownikom jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych – Listonic – wygodna lista zakupów.

Reklamy szamponu z formułą ActiZinc pojawiają się na listach zakupów konsumentów. Osoby, które chcą kupić produkty do pielęgnacji włosów widzą komunikat reklamowy najnowszego produktu Head & Shoulders. Reklama emitowana jest także na banerach wyświetlających się przy listach zakupów. Na potrzeby kampanii przygotowana została specjalna strona mobilna, na którą trafia konsument po kliknięciu w reklamę. Do reklamy dodany został przycisk dodaj do listy zakupów pozwalający na szybkie dodanie promowanego przedmiotu do listy zakupów.

Kampania reklamowa potrwa do końca marca bieżącego roku. Komunikaty promujące szampon Head & Shoulders pojawią się w tym czasie na ponad 80 tysiącach list zakupów. Reklamy wyświetlane w aplikacji Listonic są uzupełnieniem komunikacji w innych mediach.


Reklamy i specjalnie przygotowane strony mobilne docierają do użytkowników aplikacji Listonic – osób w wieku 25-45 lat. Z aplikacji korzystają przeważnie mężczyźni (60%) mieszkający w dużych miastach (Warszawa stanowi 30%). Konsumenci korzystający z mobilnej listy zakupów są odpowiedzialni za zakupy w rodzinie lub mają na nie istotny wpływ. Najczęściej określani są jako upmarket lub affluent, są posiadaczami topowych smartfonów.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.