18.02.2013 / Realizacje
 

Tak reklamuje się włoskie sosy w mobile'u

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Listonic
Listonic
Reklamy pokazują się konsumentom przy listach zakupów w aplikacji Listonic. Użytkownikom jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji wyświetlają się reklamy sosów Łowicz dopasowane do produktów takich jak makarony i sosy. Po kliknięciu w komunikat reklamowy użytkownicy smartfonów mogą jednym ruchem dodać wybrany sos Łowicz do swojej listy zakupów.

Kampania reklamowa sosów włoskich Arrabbiata (z papryką chili), Puttanesca (z oliwkami i kaparami) i Basilico (z bazylią) potrwa do 10 marca. W tym czasie reklama wyświetli się prawie czterystu tysiącom użytkowników aplikacji. Kampania mobilna jest uzupełniona o banery wyświetlające się przy liście zakupów.

Sosy włoskie Łowicz to linia produktów mająca charakter premium. Użytkownicy Listonic to idealna grupa docelowa tego typu towarów. Z aplikacji korzystają bowiem osoby w wieku 25-45 lat, mieszkające w dużych miastach. Są to osoby odpowiedzialne w rodzinie za zakupy lub mające na nie istotny wpływ. Najczęściej określani są jako upmarket lub affluent, są posiadaczami topowych smartfonów.


  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.