13.12.2012 / Realizacje
 

Tak znana marka podbija kanał mobile

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Materiał prasowy
Materiał prasowy
Kampania reklamowa serów marki Turek w aplikacji Listonic nawiązuje do smaku win i serów camembert oraz brie. Informacja o serach będących idealną przekąską do wina pokazuje się jedynie użytkownikom aplikacji, którzy zapisali wino na swoich listach zakupów. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik Listonic przechodzi na dedykowaną stronę mobilną zawierającą informacje na temat właściwości serów. Dowie się, z którymi trunkami sery komponują się najlepiej. Reklama jest nieinwazyjnym przekazem niosącym dodaną wartość dla kupujących wina konsumentów.

W aplikacji Listonic reklamowany jest także Camembert z pieprzem Turek. Po kliknięciu w reklamę sera z delikatną nutą zielonego pieprzu konsument zobaczy specjalne przygotowaną stronę mobilną. Strona została wzbogacona o przycisk dodaj do listy zakupów, który automatycznie zapisuje reklamowany produkt na liście zakupów wraz z interaktywnym zdjęciem i dokładnym opisem.

Zakupy w sklepie są idealnym momentem na reklamowanie produktów spożywczych. Informacja dociera do konsumentów w doskonałym kontekście zakupowym. Dzięki tym przewagom Listonic osiąga czterokrotnie wyższy Współczynnik Klikalności (CTR – Click Through Rate) w porównaniu z innymi aplikacjami mobilnymi.
Reklamy i specjalnie przygotowane strony mobilne odsyłająca docierają do użytkowników aplikacji Listonic – osób w wieku 25-45 lat. Z aplikacji korzystają przeważnie mężczyźni (60%) mieszkający w dużych miastach (Warszawa stanowi 30%). Konsumenci korzystający z mobilnej listy zakupów są odpowiedzialni za zakupy w rodzinie lub mają na nie istotny wpływ. Najczęściej określani są jako upmarket lub affluent, są posiadaczami topowych smartfonów. Kampania reklamowa potrwa do 18 grudnia.


  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (1)
Filip Miłoszewski
1. Filip Miłoszewski 13.12.2012 / 15:11
Kontekstowe docieranie do klienta w momencie kiedy właśnie robi zakupy to nasza specjalność :)
więcej info http://reklama.listonic.pl/
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.