4.01.2007 / Realizacje
 

Zentropy Partners przekształca się w MRM Worldwide

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Zentropy Partners integruje się z globalną siecią MRM Worldwide, poszerzając zakres swoich usług i dopasowując jeszcze bardziej swoje rozwiązania do nowego "świata kontrolowanego przez konsumenta".

"Wierzymy, że współczesna komunikacja oparta o nieskończoną ilość informacji dostępnych przez nowe kanały (Internet, technologia mobilna - w tym 3G, telewizja cyfrowa i interaktywna) daje konsumentom panowanie nad tym, gdzie, kiedy i jak wejść w interakcję z marką." - mówi Marcin Gaworski, dyrektor zarządzający MRM Worldwide w Polsce. "W tej chwili posiadamy zasoby, wiedzę i doświadczenie, aby przygotowywać rozwiązania dopasowane do obecnego konsumenta i sposobu jego poruszania się po świecie informacji, reklamy i mediów. Nasze rozmowy z klientami sprzedającymi swoje produkty czy usługi nie będą polegać na tym, że proponujemy im na przykład e-mailing, stronę WWW czy kampanię SMS-ową. Dyskusję będziemy zaczynać od przeprowadzenia badań, które odpowiedzą na pytanie, z jakich mediów cyfrowych korzysta konsument tych produktów czy usług", dodaje.

Zagraniczne oddziały doceniły kompetencje i sukcesy oddziału w Polsce, dlatego MRM Worldwide Polska staje się centrum outsourcingowym dla zagranicznych rynków. Została już podjęta współpraca dla takich klientów jak Dell i Intel. Dodatkowo MRMW Polska będzie zajmowało się koordynacją projektów na Europę Środkową i Wschodnią.


Reuben Hendell, CEO MRM Worldwide, mówi: "MRMW Polska dostarcza swoim Klientom najlepszych usług na rynku polskim, ale także tworzy centrum marketingu cyfrowego na potrzeby naszych agencji na całym świecie."

MRM Worldwide na świecie zatrudnia około 2000 pracowników w 67 biurach, zlokalizowanych w 35 krajach.
  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Komentarze (2)
kunta
1. kunta, 83.238.42.*, 05.01.2007 / 09:13
Czy tu jest jakaś informacja poza marketingowym H20?
Tomek
2. Tomek, 87.96.67.*, 06.01.2007 / 17:18
Otóż jest to informacja o tym, że Zentropy Partners integruje się z globalną siecią MRM Worldwide.
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.