
Poza możliwością trójwymiarowego przeglądania treści zamieszczanych na tablicy i w newsfeedzie Sony Wall 3D pozwala na filtrowanie postów. Dzięki nowej usłudze użytkownicy będą mogli wybierać tylko te wiadomości, które polubili lub które zostały umieszczone przez konkretnego znajomego czy dany fanpage. Możliwe ma być także selekcjonowanie komentarzy zawierających linki lub wideo.
Z najnowszej aplikacji można skorzystać pod tym adresem. Oglądanie profilu znajomych w 3D wymaga zaproszenia ich do aplikacji.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kampanie,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Dlaczego założyłem Space Ads?
Poznaj historię Rafała Chojnackiego, założyciela agencji.
Słabe agencje i ich...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Spodziewałem się czegoś lepszego. Szybko zrezygnowałem z możliwości oglądania tablicy w 3D. Wydała mi się mocno niedopracowana i do kitu pod względem usability.
Aż spróbowałem. Strasznie słabe. Jaka miałby być korzyść dla użytkowników?