Cafe News udostępnił kolejną usługę wykorzystującą technologię RSS.
Agencja interaktywna zjednoczenie.com uruchomiła dwa nowe serwisy internetowe dla MTV Networks Polska.
Sir Timothy Berners Lee, twórca WWW, oraz jeden z założycieli WSRI, zwrócił ostatnio uwagę na konieczność zwiększenia wysiłków, których celem miałoby być utrzymanie otwartości Sieci jako platformy wymiany informacji.
Narodowy Bank Polski zaprezentował raport na temat przewidywanego wzrostu cen po przystąpieniu Polski do strefy euro. Najbardziej podrożeć mają, te produkty, które w chwili obecnej są najtańsze, w tym SMS-y.
W zeszły wtorek, zlikwidowano lukę w zabezpieczeniach serwerów DNS, która mogła przyczynić się do potencjalnych szkód w całym internecie. Jakiś czas temu, przez przypadek, natknął się na nią Dan Kaminsky, specjalista firmy IO Active.
Firma Medialets uruchomi jutro adSerwer dla iPhone'a potwierdzając tym samym fakt, że urządzenie od Apple nie jest jedynie zwykłym telefonem komórkowym, a zupełnie nową platformą multimedialną.
Momint to nowa w Łodzi firma zajmującą się produkcją filmową na potrzeby Internetu, który w dzisiejszych czasach coraz częściej bazuje właśnie na multimedialnym contencie.
Powstała firma specjalizująca się w tworzeniu biznesowego oprogramowania w duchu Web 2.0.
Pod hasłem „Więcej niż dobre produkty” ruszył sklep internetowy rzeczyrozne.pl,...
Najbliższe wybory prezydenckie w USA będą pierwszymi, na wyniku których zaważyły przemyślane działania marketingowe w Internecie.
FreshMail wprowadził opcję behawioralnego targetowania wysyłek e-mailingowych.
Era, Play, Plus i Orange - ci operatorzy zaoferują wkrótce swoim klientom telewizję w komórce
Infinity Group, w ramach obsługi e-marketingowej marki Dan-Wood House, uruchomiła trzy serwisy internetowe - na rynku niemieckim, brytyjskim i polskim.
MRM Worldwide prowadzi internetową kampanię promującą korzyści wynikające z używania systemu operacyjnego Windows Mobile w telefonach komórkowych.
Po ponad roku testów, nowa wersja spersonalizowanej strony startowej MyYahoo! została oddana milionom użytkownikom w całej glorii Web 2.0.
Niezależny operator pocztowy, firma InPost, zapowiada wprowadzenie nowej, przełomowej usługi pocztowej adresowanej do klientów sklepów internetowych.
Semantyczna baza wiedzy Freebase jest już o 60 proc. większa niż angielska Wikipedia.
To wynik badania przeprowadzonego przez Szwajcarski Federalny Instytut Technologiczny we współpracy z firmami Google i IBM. Najbardziej przezorni są użytkownicy Firefoxa, najmniej – Internet Explorera.
Europejski serwis CheckMEND, w którym można sprawdzić legalność i autentyczność produktów nabywanych online, zadebiutował w USA. Amerykańscy internauci w ubiegłym roku dali się oszukać na 239 milionów dolarów.