Portal Interia.pl uruchomił nowy serwis internetowy, skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, który został wypełniony grami i zabawami dla dzieci.
Portal operatora komórkowego playmobile.pl wzbogacił się o nowe funkcjonalności, w tym moduły umożliwiające umieszczanie wideo na stronie internetowej oraz umieszczanie filmów nagrywanych telefonem komórkowym na blogu.
Agencja FFCreation zaprojektowała i wykonała dla magazynu Brief wirtualną redakcję w Second Life.
Interia.pl wystartowała z nową kampanią wizerunkowo - świadomościową, która przebiegać będzie pod hasłem: "Interia.pl: Las Vegas wśród portali". Obejmie ona wszystkie media: prasę, radio, telewizję oraz internet, a także ambient i outdoor.
Firmy ABC News oraz Facebook podpisały umowę, dzięki której użytkownicy będą mogli brać czynny udział w debacie politycznej m.in. poprzedzającej zbliżające się wybory w USA.
Głównym tematem tegorocznej edycji Interactive Marketing Meeting będzie PROSUMENT. Konferencja odbędzie się 17-18 stycznia w Spale.
Google traci 110 mln USD rocznie z powodu przycisku "Szczęśliwy traf".
Ruszyła strona internetowa jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek - Doroty Gawryluk. Przygotowanie serwisu powierzono agencji interaktywnej Blueberry Pixel.
Uruchomiona została nowa wersja serwisu niquitin.pl poświęconego rzucaniu palenia. Strona w dużym stopniu oparta jest o sekwencje wideo.
Nowy serwis społecznościowy dla studentów i absolwentów Uczelni Koźmińskiego stworzyła agencja interaktywna Adv.pl.
W Managerii internauci znajdą wywiady, sylwetki oraz oceny menedżerów i przedsiębiorców z Polski i ze świata, prezentowane często z przymrużeniem oka.
Wczoraj ruszyła nowoczesna telewizja internetowa, gdzie 24 godziny na dobę oglądać można najlepsze reklamówki z całego świata.
Starzenie się społeczeństwa, to problem wielu państw cywilizacji zachodniej, w tym również Polski. Realiom tym na przeciw wychodzi amerykański serwis caring.com adresowany do osób dorosłych, opiekujących się swoimi rodzicami.
Według respondentów JupiterResearch serwisy społecznościowe wpłynęły na ich decyzje zakupowe w mniejszym, lub większym stopniu.
W myśl oceny Melindy Krueger, znanej jako "The E-mail Diva", poczta elektroniczna jest podstawowym narzędziem używanym przez dorosłe kobiety do nawiązywania w sieci społecznych relacji.
Startuje nowy projekt e-commerce Zakupy.com - miejsce, gdzie pod jednym adresem zgromadzono asortyment kilku sklepów internetowych.
W środę, 5 grudnia 2007 roku, dowiemy się kto otrzyma Grand Webstara dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.
Dokładnie rok temu swoją premierę miał portal Dziennik.pl. Wiele osób określiło to wydarzenie mianem falstartu. Czy twórcy serwisu wyciągnęli wnioski z tej lekcji?
Skandale, afery i plotki cieszą się dużą popularnością wśród internautów więc polskie portale tworzą kolejne plotkarskie serwisy. Jednym z nich jest nowy portal Wirtualnej Polski – No co ty?